Obrazy - GEODIS Brno, spol. s r.o.

Anglická aukce

Obrazy - GEODIS Brno, spol. s r.o. | Podrobný popis

Předmětem elektronické aukce je soubor věcí movitých - obrazy:

1) Eduard Ovčáček, bez názvu, 1993, kombinovaná technika, papír, 830x570mm

2) Eduard Ovčáček, bez názvu, 1964, kombinovaná technika, papír, 625x628mm

3) Eduard Ovčáček, bez názvu, 1983, kombinovaná technika, papír, 690x570mm

4) Eduard Ovčáček, TAO TAO, 1984, kombinovaná technika, papír, plátno, 100x100cm

5) Eduard Ovčáček, bez názvu, 1981, kombinovaná technika, papír, plátno, 75x85 cm

6) Vladimíra Sedláková, bez názvu, 1990-3, kvaš, barevný ruční papír, 630x480mm

7) Vladimíra Sedláková, bez názvu, 1990-3, kvaš, barevný ruční papír, 630x480mm

8) Vladimíra Sedláková, bez názvu, 1990-3, kvaš, barevný ruční papír, 630x480mm

9) Jan Merta, bez názvu, 1992-4, kresba štětcem tuší, ruční papír, 580x413mm

10) Ladislav Novák, Accrochage (Střetnutí), 1987, froasáž, tuš, ruční papír, 500x402mm

11) Ladislav Novák, Acrobatique (Akrobatický), 1992, froasáž, tuš, akvarelr, 403x506mm

12) Ladislav Novák, Qui sera le vainqueur? (Kdo byl vítězem?),1995, froasáž, tuš, akvarel, 418x288mm

13) Ladislav Novák, Beauté de la révolte (Krása revolty), 1995, froasáž, tuš, 418x286 mm

14) Dalibor Chatrný, Bez názvu, 1969, serigrafie, papír, 297x295 (337x308) mm

15) Dalibor Chatrný, Bez názvu, 1969, serigrafie, papír, 308x368 (605x403) mm

16) Neznámý autor, BEZ NÁZVU, osmdesátá léta, tuš, kvaš, papír, 357x257 mm (rozměr výřezu v paspartě), neznačeno, nedatováno. Jedná se zřejmě o práci poučeného amatéra, nebo o juvenilní práci umělce, který se kompozicí díla vyrovnával s odkazem klasické české i světové moderny. Dílo je adjustováno v široké lepenkové paspartě a kovovém rámu

17) Neznámý autor, BEZ NÁZVU, osmdesátá léta, tuš, kvaš, papír, 356x256 mm (rozměr výřezu v paspartě), neznačeno, nedatováno. Jedná se zřejmě o práci poučeného amatéra, nebo o juvenilní práci umělce, který se kompozicí díla vyrovnával s odkazem klasické české i světové moderny. Dílo je adjustováno v široké lepenkové paspartě a kovovém rámu.

Lucie Vařeková

Forma prodeje Anglická aukce
Stav neprodáno
Typ Movité věci > Vozidlo
Odhadní cena 460 000 Kč
Vyvolávací cena 460 000 Kč
Aukční jistota 100 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Termín konání 1.2.2018 09:00:00
Předpokládaný konec 1.2.2018 09:30:00
Aktuální datum 19.4.2024 11:38:39