RD Horní Planá, okr. Český Krumlov

Anglická aukce

RD v obci Horní Planá s dispozicí 5+kk o velikosti podlah. plochy 175 m2 a zahradou s okrasnými dřevinami.

RD Horní Planá, okr. Český Krumlov | Podrobný popis

Rodinný dům je postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, není zde půda a disponuje vybudovaným obytným podkrovím. Objekt byl roku 1996 a celý rekonstruován a přistavěn. V roce 2002 proběhla kolaudace. Základy jsou železobetonové izolované, objekt je zděné konstrukce, stropy jsou keramickobetonové. Střecha je sedlová, střešní krytinu tvoří betonová taška a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou štukové a plášť je zateplen polystyrenem.

Dispozičně je dům řešen jako 5+kk. V domě se nachází kotelna o výměře 9,45 m2, hala o výměře 13,31 m2, koupelna o výměře 5,73 m2, WC o výměře 1,68 m2, předsíň o výměře 7,70 m2, pokoj s kuchyňským koutem o výměře 38,73 m2, předsíň o výměře 10,54 m2, pokoj o výměře 12,92 m2, pokoj o výměře 15,38 m2, koupelna o výměře 4,98 m2, WC o výměře 1,50 m2, pokoj o výměře 19,71 m2, pokoj o výměře 17,56 m2, chodba o výměře 2,93 m2, zastřešená terasa o výměře 12,70 m2. Podlahová plocha činí 162,11 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 174,81 m2.

Jsou zde použita plastová okna s dvojsklem, příslušenství oken chybí. Vybavení koupelen tvoří klasická vana v přízemí, a v podkroví rohová vana, sprchový kout je v obou koupelnách, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. Jsou zde použity tyto dveře: dýhované plné, dýhované prosklené. V přízemí jsou ocelové zárubně a v podkroví jsou zárubně obložkové. Vchodové dveře jsou dřevěné prosklené. V obývacím pokoji se nachází kachlová kamna. V kuchyni se nachází kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. V obytných místnostech je podlaha řešena keramickou dlažbou, v pokojích v podkroví je prkenná podlaha, kuchyně má na podlaze keramickou dlažbu, v koupelně a chobě jsou podlahy tvořeny keramickou dlažbou. V ostatních místnostech je keramická dlažba.

Dalším vybavením domu je digestoř. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Voda je brána ze studny, odpady jsou svedeny do septiku a zemní plyn zde není zaveden. Je možné napojení na kanalizaci. Řešení vytápění v domě: elektrokotel, kotel na tuhá paliva a topná tělesa tvoří závěsné radiátory. V domě je pro ohřev vody instalován bojler.

Na pozemku jsou okrasné dřeviny a oplocení tvoří dřevěný plot s podezdívkou. Vchodová branka byla poškozena. K pozemkům a rodinnému domu je možný volný přístup. Sklon pozemku je rovinatý. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování je dobrá - přímo u objektu. Všechny pozemky jsou pod společným oplocením a tvoří společně s rodinným domem funkční celek.
Dům je situovaný v západní části obce a charakter okolí odpovídá rezidenčně - rekreační zóně. Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v bezprostřední blízkosti objektu je zeleň v podobě lesů a luk.

Předmětem elektronické aukce je soubor věcí nemovitých:

- pozemek p.č. 1686 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 459 m2, způsob ochrany - rozsáhlé chráněné území

                               Součástí je stavba: Hůrka, č.p. 86, bydlení

                               Stavba stojí na pozemku p.č.: 1686

Vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihočeský kraj, KP Český Krumlov, pro obec Horní Planá a k.ú. Horní Planá, na LV č. 2135,

a dále

- pozemek p.č. 1683/2 - trvalý travní porost, evidovaná výměra 31 m2, způsob ochrany - rozsáhlé chráněné území, zemědělský půdní fond

- pozemek p.č. 1687 - trvalý travní porost, evidovaná výměra 194 m2, způsob ochrany - rozsáhlé chráněné území, zemědělský půdní fond

Vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihočeský kraj, KP Český Krumlov, pro obec Horní Planá a k.ú. Horní Planá, na LV č. 162.

Lukáš Rychnovský

Forma prodeje Anglická aukce
Stav prodáno
Prodejní cena 0 Kč
Typ Nemovité věci > Domy
Odhadní cena 4 692 000 Kč
Vyvolávací cena 4 011 000 Kč
Aukční jistota 300 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 10 000 Kč
Termín konání 16.9.2020 12:00:00
Předpokládaný konec 16.9.2020 14:01:00
Aktuální datum 20.4.2024 6:49:06