skip to main content

Pozemky v obci Karviná, městská část Ráj

dražba

Dle územního plánu je část pozemků regulována jako plochy bydlení individuálního.

Pozemky Ráj, okres Karviná | Podrobný popis

Nabízíme louku o rozloze 10 604 m2. Pozemky jsou mírně svažité, přístup k nim je po zpevněné obecní cestě.  Dle územního plánu je cca 6 300 mregulováno jako plochy bydlení individuálního, zbylá část pozemků cca 3 300 m2 je regulováno jako – plochy smíšené nezastavěného území. Pozemky se nacházejí v klidné části, v blízkosti je zeleň v podobě lesů a luk. V docházkové vzdálenosti se nachází MHD a dálkové spoje. V obci je dobrá občanská vybavenost (škola, školka, obchod).



Katastrální/detailní popis

- pozemek p.č. 769/4, trvalý travní porost, evidovaná výměra 8215 m2, způsob ochrany – zemědělský půdní fond

- pozemek p.č. 769/5, trvalý travní porost, evidovaná výměra 2389  m2, způsob ochrany – zemědělský půdní fond

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Moravskoslezský kraj, Katastrální pracoviště Karviná, obec Karviná a katastrální území Ráj na LV 4983.



Zástavní práva, závazky

Věcné břemeno chůze a jízdy ze dne 22.3.1993. Právní účinky vkladu ke dni 24.3.1993. Oprávnění pro Parcela: 769/4, Parcela: 769/5. Povinnost k Parcela: 767/1, vše zapsáno pod sp zn. Z-400161/1993-803.





Log

Kontaktní osoba

Tomáš Zvěřina

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba dobrovolná/veřejná
Stav Nevydraženo
Typ Nemovité věci > Pozemky
číslo účtu v Kč 123-7582500217/0100
Odhadní cena 6 291 000 Kč
Vyvolávací cena 4 000 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 10 000 Kč
Aktuální příhoz {{ currentBid }} Kč
Dražební jistota 100 000 Kč
Termín konání 21.12.2022 10:00:00
Předpokládaný konec 21.12.2022 11:15:00
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 2.9.2026 1:51:18

Dokumenty


Aktuální nabídka

dražba
...

Byt B.4.3. č. 3791/75, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 4 290 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 10:00
výběrové řízení
...

Spoluvlastnický podíl id.1/12 na RD se zahradou v obci Svatý Jan pod Skalou – Sedlec


Uzavření nabídek: 10. 9. 2026, 11:00
dražba
...

Byt B.9.1. č. 3791/134, parkovací stání P20, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 7 700 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 10:30
dražba
...

Byt B.9.2. č. 3791/135, parkovací stání P23, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 5 245 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 11:00
přímý prodej
...

Družstevní byt 3+1 Brno, Bohunice, ul.Rolnická


přímý prodej
...

Rodinný dům 3+1 Horní Bečva s terasou, saunou a garáží


dražba
...

D2 Znojmo - Neogotický zámek s projektem na hotel, restaurace a wellness


Nejnižší podání: 24 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:00
dražba
...

D3 Znojmo - Pozemky 1 375 m² u zámku a hlavní komunikace


Nejnižší podání: 4 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:20
dražba
...

D4 Znojmo - Pozemek 512 m² vedle čerpací stanice u hlavní komunikace


Nejnižší podání: 2 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:40
dražba
...

D5 Znojmo - Garáž č.e.432 v bezprostřední blízkosti zámku


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:00
dražba
...

D6 Znojmo - spoluvlastnický podíl id. 1/2 na řadové garáži v atraktivní lokalitě u zámku


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:20
dražba
...

D7 Znojmo - spoluvlastnický podíl id. 1/2 na řadové garáži v blízkosti zámku a hlavní komunikace


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:40
Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup