RD Bohuslavice nad Metují

Anglická aukce

RD 2+1 s terasou, verandou, kolnou, sklepem a půdním prostorem. Obytná plocha činí 74,5 m2.

RD Bohuslavice nad Metují | Podrobný popis

Jedná se o rodinný dům z konce 20. let minulého století, který byl rekonstruován v roce 1980 (okna), v letech 2005 až dosud (přístavba verandy, terasy, nová koupelna, nové rozvody vody, kanalizace, elektro, nové ústřední vytápění, nové podlahy, dřevěné podhledy, obklad štítu, nová plastová nádrž na přečerpání kanalizace). Má téměř úplné podzemní podlaží (více než 1/2 zast.plochy 1.NP), jedno nadzemní podlaží a půdní prostor. Střecha je sedlová s krytinou z pálených tašek, žlaby, svody a plechování střechy jsou z pozinkovaného plechu. Základy jsou pasové kamenné, nosné konstrukce zděné, stropy nad 1.PP cihelné klenuté, nad 1.NP dřevěné trámové s rovným podhledem a zrcadlové klenby do nosníků. Schodiště na půdu má žebřík, do 1.PP přístup z venkovního prostoru. Venkovní fasáda původní částečně opadaná, v části nové jádro. Vnitřní omítky štukové nové. Okna dřevěná dvojitá, dveře hladké plné a prosklené. Zaveden motorový elektrický proud, rozvod studené i teplé vody, vytápění krbovými kamny s výměníkem, rozvody Cu, radiátory deskové, ohřev TUV elektrickým boilerem. Podlahy obytných místností tvoří plovoucí podlahy, PVC a koberce, v ostatních místnostech je dlažba keramická, 1.PP převážně bez podlah a omítek. Na RD navazuje jednopodlažní zděná kolna, společné zastřešení s RD. Zhoršený stavebně technický stav.

Dispoziční řešení: 1.PP sklepy, 1.NP 2 pokoje 20,2+21,9 m2, kuchyně 11,4 m2, koupelna s WC 6,1 m2, veranda 5,9 m2, chodba 9,0 m2, terasa 20,9 m2, kolna 25 m2. Obytná plocha činí 74,5 m2.

Předmětem elektronické aukce je soubor věcí nemovitých:

- pozemek p.č. 431 - zahrada, evidovaná výměra 110 m2, způsob ochrany - rozsáhlé chráněné území, zemědělský půdní fond

- pozemek p.č. 432 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 581 m2, způsob ochrany - rozsáhlé chráněné území

            Součástí je stavba: Bohuslavice, č.p. 231, rod.dům

            Stavba stojí na pozemku p.č.: 432

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Královehradecký kraj se sídlem v Hradci Králové, KP Náchod, pro obec  Bohuslavice a k.ú. Bohuslavice nad Metují, na LV č. 299.

Zástavní práva, závazky

Práva a poznámky ke spoluvlastnickému podílu vyhlašovatele 1 budou vymazány z evidence katastru nemovitostí na základě Návrhu na vklad práva do katastru nemovitostí, který podává do katastru nemovitostí vítěz/kupující po nabytí vlastnictví předmětu E-aukce a jehož přílohou je  potvrzení o zániku zástavních práv s úředně ověřeným podpisem vyhlašovatele 1.

Práva a poznámky ke spoluvlastnickému podílu vyhlašovatele 2 budou vymazány z evidence katastru nemovitostí na základě Prohlášení zástavního věřitele o vzdání se zástavního práva vystaveného zástavním věřitelem Hypoteční banka, a.s. po úhradě části kupní ceny (po odpočtu nákladů s prodejem) na účet tohoto zástavního věřitele. Podmínky vystavení tohoto prohlášení budou dohodnuty před uzavřením kupní smlouvy, viz. příloha: Sdělení ZV.

Dle informací vyhlašovatele předmět E-aukce není užíván.

Dle informací vyhlašovatele k předmětu E-aukce není uzavřena nájemní smlouva.

Lucie Vařeková

Forma prodeje Anglická aukce
Stav neprodáno
Typ Nemovité věci > Domy
Odhadní cena 1 300 000 Kč
Vyvolávací cena 990 000 Kč
Aukční jistota 150 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 10 000 Kč
Termín konání 6.12.2017 09:15:00
Předpokládaný konec 6.12.2017 10:15:00
Aktuální datum 17.5.2024 9:35:22