Tato nabídka již skončila
Pokračujte výběrem v jiné kategorii.

ARCHIV - Zbraň - Opakovací kulovnice J.G.Anschütz 20190042DD

Forma prodeje
Aukce
Typ
Movitá věc
Stav
Vydraženo
Cena vydražení
17.000 Kč
Vyvolávací cena
10.000 Kč
Minimální příhoz
1.000 Kč
Aukční jistota
4.000 Kč
Termín konání
Konec aukce
Odhadní cena
10.000 Kč
Místo konání
www.prokonzulta.cz
Datum prohlídek
Místo konání prohlídky
Mozartova 679/21, Liberec

Lokalita

Mozartova 679/21, Liberec

zobrazit celou mapu »

Mgr. Josef Machů

605 808 600
Napište nám:
machu@prokonzulta.cz

Zprávy

Aukce byla ukončena
E-aukce byla ukončena. Vítězem E-aukce se stal účastník 9121646, jehož nejvyšší podání činí/činilo 17.000 Kč.
Podání účastníka 9121646 ve výši 17.000 Kč, bylo nejvyšší!
Do ukončení E-aukce zbývá 1 minuta.
Do ukončení E-aukce zbývají 2 minuty.
Dobrý den,
Vítám vás na elektronické aukci Zbraň - Opakovací kulovnice J.G.Anschütz:

Organizátor:
PROKONZULTA, a.s., IČ 26307367, se sídlem Křenová 299/26, 602 00 Brno
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, sp.zn. B 7673

Vyhlašovatel:
KOPPA, v.o.s.

Termín E-aukce:

Označení a specifikace předmětu E-aukce:

Předmětem elektronické aukce je věc movitá a to:

Opakovací kulovnice J.G.Anschütz, model 1515-1516, výrobní číslo 1382158, ráže 22 Winchester Magnum Rim Fire (22 WMR). Německo.

Hlaveň má kruhový průřez, je leskle černěná, je na ní sklopné hledí, které je zasazeno na příčné rybině. Muška kuželkového průřezu je na masivním nosiči mušky, dobře chráněná chráničem. Ocelový lučík kryje spoušť s německým napínáčkem. Jazýček spouště i napínáčku jsou zlacené, stejně jako páčka záchytu zásobníku a páčka pojistky, ležící vpravo vzadu vedle pouzdra závěru. Zbraň je opatřena popažbou z kvalitního ořechu. Pažba má lícnici, výrazně vyvýšený hřbet hlaviště a pistolovou rukojeť. Jde o pažbu, označenou jako bavorská. Pažba má polomatný olejovaný povrch bez jakýchkoli stop používání a poškození. Hlaviště pažby zakončuje zdrsněná plastová botka. U zbraně chybí zásobník. Ke zbrani patří kožené pouzdro a puškohled Tasco s montáží.

Odhad ceny předmětu E-aukce: 10.000,- Kč
Cena byla zjištěna znalcem Mgr. Janem Tetřevem, znalecký posudek číslo 852 ze dne 27.11.2018.

Nejnižší podání: 10.000,- Kč
Minimální příhoz: 1.000,- Kč
Aukční jistota: 4.000,- Kč

Zástavní práva, věcná břemena a další závazky váznoucí na předmětu aukce:

Veškeré informace o používání aukčního systému naleznete ve VOP.

Nyní můžete činit svá podání!