skip to main content

37. KEIG s.r.o. - Zařízení pro výkrm hospodářských zvířat KOPIE

dražba

004. KEIG s.r.o. - Zařízení pro výkrm hospodářských zvířat | Podrobný popis

Zařízení pro výkrm hospodářských zvířat položky č. 1, 2, 3.





Log

Kontaktní osoba

Tomáš Zvěřina

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba opakovaná dobrovolná/veřejná
Stav Nevydraženo
Typ Movité věci > Stroje a zařízení
číslo účtu v Kč 305036506/0300
Odhadní cena 297 400 Kč
Vyvolávací cena 145 726 Kč
Minimální hodnota příhozu 1 000 Kč
Aktuální příhoz {{ currentBid }} Kč
Dražební jistota 5 000 Kč
Termín konání 2.8.2022 10:00:00
Předpokládaný konec 2.8.2022 11:30:00
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 4.9.2026 23:36:18

Dokumenty


Aktuální nabídka

dražba
...

Byt B.4.3. č. 3791/75, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 4 290 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 10:00
výběrové řízení
...

Spoluvlastnický podíl id.1/12 na RD se zahradou v obci Svatý Jan pod Skalou – Sedlec


Uzavření nabídek: 10. 9. 2026, 11:00
dražba
...

Byt B.9.1. č. 3791/134, parkovací stání P20, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 7 700 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 10:30
dražba
...

Byt B.9.2. č. 3791/135, parkovací stání P23, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 5 245 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 11:00
přímý prodej
...

Družstevní byt 3+1 Brno, Bohunice, ul.Rolnická


přímý prodej
...

Rodinný dům 3+1 Horní Bečva s terasou, saunou a garáží


dražba
...

D2 Znojmo - Neogotický zámek s projektem na hotel, restaurace a wellness


Nejnižší podání: 24 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:00
dražba
...

D3 Znojmo - Pozemky 1 375 m² u zámku a hlavní komunikace


Nejnižší podání: 4 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:20
dražba
...

D4 Znojmo - Pozemek 512 m² vedle čerpací stanice u hlavní komunikace


Nejnižší podání: 2 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:40
dražba
...

D5 Znojmo - Garáž č.e.432 v bezprostřední blízkosti zámku


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:00
dražba
...

D6 Znojmo - spoluvlastnický podíl id. 1/2 na řadové garáži v atraktivní lokalitě u zámku


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:20
dražba
...

D7 Znojmo - spoluvlastnický podíl id. 1/2 na řadové garáži v blízkosti zámku a hlavní komunikace


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:40
Jak uspět a výhodně koupit

Jak uspět a výhodně koupit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup