skip to main content

Byt 1+1 Znojmo, okres Znojmo

dražba

Byt 1+1 Znojmo, okres Znojmo | Podrobný popis

Jedná se o byt 1+1 v 9. podlaží panelového bytového domu. Sestává se z chodby 3,10 m2, pokoje 16,00 m2, kuchyně 9,20 m2, koupelny 2,00 ma WC 1,00 m2. Příslušenství tvoří sklepní kóje o výměře 1,40 m2.Bytové jádro je z umakartu. V koupelně se nachází sprchový kout. Do bytu je zavedena elektřina, vodovod a je připojen i na zemní plyn. Byt je v původním, ale velmi udržovaném stavu. Panelový dům prošel rekonstrukcí, je zateplený, v roce 2005 proběhla výměna oken za plastová okna s dvojsklem.

 

Katastrální/detailní popis

Předmětem elektronické dražby je soubor věcí nemovitých:

- č. jednotky 1219/23, způsob využití byt, typ jednotky obč.z., podíl na společných částech domu a pozemku 327/9960

            Vymezeno v:

                        Budova: Znojmo, č.p. 1219, byt. dům, LV 6506

            na parcele p.č. 2069/7, LV 6506

                       Parcela: p.č. 2069/7  zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 192 m2

Vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj, KP Znojmo, pro obec  a k.ú. Znojmo, na LV č. 10795, 6506.

 

Zástavní práva, závazky

Věcné břemeno bytu a věcné břemeno užívání, oprávnění pro Švanerová Ludmila, Kuchařovická 1219/3, 66902 Znojmo, povinnost k Jednotka: 1219/23 pod zn. V-9906/2018-713

Log

Kontaktní osoba

Lukáš Rychnovský

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba dobrovolná/veřejná
Stav vydraženo
Cena vydražení 1 282 000 Kč
Typ Nemovité věci > Byty
Číslo účtu 4211126170/6800
Odhadní cena 590 000 Kč
Vyvolávací cena 472 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 10 000 Kč
Dražební jistota 100 000 Kč
Termín konání 12.1.2021 10:00:00
Předpokládaný konec 12.1.2021 12:00:31
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 12.5.2026 17:03:29