skip to main content

Družstevní byt 3+1, Klášterec nad Ohří, okres Chomutov

dražba

Družstevní byt 3+1 Klášterec nad Ohří, okres Chomutov | Podrobný popis

Předmětem dražby je družstevní podíl ve Stavebním bytovém družstvu Klášterec nad Ohří, IČO 00042021, se sídlem Chomutovská 61, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 43151 Klášterec nad Ohří se všemi právy a povinnostmi vyplývajícími z členství a s právem užívání družstevního bytu: bytová jednotka č. 561/1 s podílem jednotky o velikosti 4670/100000 na společných částech budovy č.p. 561 a pozemku parc. č. 2173/20 v obci Klášterec nad Ohří, okres Chomutov, katastrální území Klášterec nad Ohří. 

Družstevní byt je řešen dispozičně jako  3+1 a nachází se v prvním nadzemním podlaží v panelovém domě o osmi nadzemních podlaží.

V bytě se nachází pokoj o výměře 12,20 m2, pokoj 12,05 m2, obývací pokoj 16,55 m2, kuchyně 10,15 m2, předsíň 5,50 m2, koupelna 2,50 m2, WC 0,90 m2,  chodba 12,50 m2, lodžie 3,75 m2, sklep 2 m2.

Celková podlahová plocha včetně příslušenství činí 78,10 m2.

Jsou zde plastová okna s dvojsklem. Bytové jádro je revitalizované  - sádrokartonové. Je zde zavedena elektřina o napětí 230V a vodovod. Vytápění je řešeno ústředním topením a závěsnými radiátory, ohřev vody je řešen dálkově.



Katastrální/detailní popis

Předmětem dražby je družstevní podíl ve Stavebním bytovém družstvu Klášterec nad Ohří, IČO 00042021, se sídlem Chomutovská 61, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 43151 Klášterec nad Ohří se všemi právy a povinnostmi vyplývajícími z členství a s právem užívání družstevního bytu:

- jednotka č. 561/1, způsob využití – byt, typ jednotky byt. z., podíl na společných částech domu a pozemku 4670/100000

Vymezeno v:

Budova: Klášterec nad Ohří, č.p. 561, byt. dům, LV 3225,

                na parcele  2173/20, LV 3225

Parcela: 2173/20 zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 252 m2

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Chomutov, obec a katastrální území Klášterec nad Ohří na LV  3226, 3225.





Log

Kontaktní osoba

Lukáš Rychnovský

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba dobrovolná/veřejná
Stav vydraženo
Cena vydražení 1 290 000 Kč
Typ Nemovité věci > Byty
číslo účtu v Kč 123-7504720257/0100
Odhadní cena 1 547 000 Kč
Vyvolávací cena 1 290 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Aktuální příhoz {{ currentBid }} Kč
Dražební jistota 200 000 Kč
Termín konání 2.8.2022 10:00:00
Předpokládaný konec 2.8.2022 11:00:00
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 5.9.2026 11:34:26

Dokumenty


Aktuální nabídka

dražba
...

Byt B.4.3. č. 3791/75, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 4 290 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 10:00
výběrové řízení
...

Spoluvlastnický podíl id.1/12 na RD se zahradou v obci Svatý Jan pod Skalou – Sedlec


Uzavření nabídek: 10. 9. 2026, 11:00
dražba
...

Byt B.9.1. č. 3791/134, parkovací stání P20, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 7 700 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 10:30
dražba
...

Byt B.9.2. č. 3791/135, parkovací stání P23, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 5 245 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 11:00
přímý prodej
...

Družstevní byt 3+1 Brno, Bohunice, ul.Rolnická


přímý prodej
...

Rodinný dům 3+1 Horní Bečva s terasou, saunou a garáží


dražba
...

D2 Znojmo - Neogotický zámek s projektem na hotel, restaurace a wellness


Nejnižší podání: 24 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:00
dražba
...

D3 Znojmo - Pozemky 1 375 m² u zámku a hlavní komunikace


Nejnižší podání: 4 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:20
dražba
...

D4 Znojmo - Pozemek 512 m² vedle čerpací stanice u hlavní komunikace


Nejnižší podání: 2 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:40
dražba
...

D5 Znojmo - Garáž č.e.432 v bezprostřední blízkosti zámku


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:00
dražba
...

D6 Znojmo - spoluvlastnický podíl id. 1/2 na řadové garáži v atraktivní lokalitě u zámku


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:20
dražba
...

D7 Znojmo - spoluvlastnický podíl id. 1/2 na řadové garáži v blízkosti zámku a hlavní komunikace


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:40
Jak uspět a výhodně koupit

Jak uspět a výhodně koupit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup