skip to main content

Pozemek Slavníč

dražba

Pozemek Slavníč | Podrobný popis

Pozemek se nachází mimo zastavěnou část obce Slavníč mezi dálnicí D1 a Pilským rybníkem a jedná se o zemědělsky obhospodařovaný pozemek - trvalý travní porost (louka) v nadmořské výšce nad 500 m n.m. Pozemek je dostupný po nezpevněné místní komunikaci. Obec Slavníč se nachází na jihozápadním okraji okresu Havlíčkův Brod poblíž obce Humpolec.

Katastrální/detailní popis

Předmětem elektronické dražby je soubor věcí nemovitých:

 

- pozemek p.č. 347/16 - trvalý travní porost, evidovaná výměra 10.588 m2, způsob ochrany - zemědělský půdní fond

 

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro kraj Vysočinu se sídlem v Jihlavě, KP Havlíčkův Brod, pro obec a k.ú. Slavníč, na LV č. 185.

Log

Kontaktní osoba

Lucie Vařeková

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba dobrovolná/veřejná
Stav vydraženo
Cena vydražení 0 Kč
Typ Nemovité věci > Pozemky
Odhadní cena 210 000 Kč
Vyvolávací cena 147 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Dražební jistota 40 000 Kč
Termín konání 18.4.2018 09:00:00
Předpokládaný konec 18.4.2018 10:19:38
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 12.5.2026 18:59:12