skip to main content

RD 3+1 Hýsly, okres Hodonín

dražba

RD Hýsly, okres Hodonín | Podrobný popis

Dům 3+1 s garáží a podsklepený Hýsly 153, okres Hodonín.

Dispozice a vybavení:

Dům je samostatně stojící a má 1 nadzemní podlaží a je podsklepený. V objektu je půda a nemá vybudované podkroví. Kuchyňské vybavení tvoří kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, indukční deska. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a na toaletě se nachází závěsná toaleta. Interiérové dveře jsou dýhované plné, zárubně jsou obložkové a vchodové dveře jsou hliníkové. Osvětlovací techniku tvoří bodová svítidla. Okna jsou plastová s trojsklem. Příslušenství oken tvoří žaluzie. Podlahové krytiny jsou vinylová podlaha a keramická dlažba.

Celková výměra pozemku činí 602 m2. Sklon pozemku je rovinatý. Pozemek je oplocený pletivem do ocelových sloupků. Trvalé porosty tvoří okrasné dřeviny. Na pozemku se dále nacházejí vedlejší stavby – zemní sklep a venkovní terasa v rozestavěné fázi.

Přístup je bezproblémový po zpevněné obecní cestě.

Technické informace:

Objekt byl postaven v roce 1993 a v letech 2018 – 2024 proběhla celková rekonstrukce – zateplení včetně fasády, okna, dveře, omítky, rozvody, drenáž, izolace, kompletní vnitřní rekonstrukce. Další vybavení rodinného domu tvoří anténní rozvody, krb, digestoř, síťové rozvody. Základy má železobetonové izolované a objekt je cihlové konstrukce. Tloušťka obvodové konstrukce činí 45 cm. Stropy jsou železobetonové montované. Střecha je sedlová, krytinu tvoří betonová taška a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou částečně dokončené – štukové včetně zateplení polystyrenem a částečně pouze zateplení bez finálních úprav. Vnitřní omítky jsou štukové.

Do domu je zavedena elektřina o napětí 230 a 400 V a je dodávána z rozvodné sítě. Voda je přivedena z obecního vodovodu. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. Zemní plyn je zaveden. Vytápění zajišťuje plynový kotel, topná tělesa tvoří závěsné radiátory, ohřev vody zajišťuje plynový kotel.

Okolí a občanská vybavenost:

Hýsly se nachází v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 5 km severovýchodně od Kyjova. Hýsly je obcí Slovácka, tedy kraje vína, krojů a tradic. V centru obce se nachází unikátní zmenšenina sluneční soustavy, jejíž součástí jsou nejmenší sluneční hodiny na světě. Odpočinout si můžete ve stromové kapli s nádherným výhledem na vrcholky Chřibů, dobrého vína vám nalijí místní vinaři v nedalekých búdách. Děti ocení workoutové hřiště na návsi a budete-li chtít, můžete se projít k rozhledně Súsedská, ze které budete mít Hýsly jako na dlani.

V místě je nedostatečná dostupnost obchodů, pošty a školy, je nutné dojíždět. Je zde  zastávka autobusových spojů.

Katastrální/detailní popis

  • pozemek p. č. St. 287 – zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 602 m2

Součástí je stavba: Hýsly, č.p. 153, rod.dům

Stavba stojí na pozemku p.č.: St. 287

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj, Katastrální pracoviště Kyjov, obec Hýsly (okres Hodonín), část obce Hýsly, katastrální území Hýsly na LV 755.

Log

Kontaktní osoba

Jarmila Matysová

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba dobrovolná/veřejná
Typ Nemovité věci > Domy
Číslo účtu 123-7527810247/0100
Odhadní cena 5 994 000 Kč
Vyvolávací cena 5 394 600 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Dražební jistota 250 000 Kč
Termín konání 25.6.2026 11:00:00
Předpokládaný konec 25.6.2026 11:30:00
Čas do zahájení 37 dnů 18:45:19
Aktuální datum 18.5.2026 16:14:40