skip to main content

RD 4+1 Moravské Málkovice 235 a podíl ve výši id.1/2 k pozemkům celkem 1 811m2

dražba

Katastrální/detailní popis

Od dražby bylo upuštěno.

Předmětem dražby je rozestavěná novostavba rodinného domu 4+1 s příslušenstvím a se zahradou a podíl ve výši id.1/2 k pozemkům o celkové rozloze 1 811m2 v okrajové jihozápadní části obce Moravské Málkovice, s příjezdem ze zpevněné místní komunikace procházející obcí.

Dům je samostatně stojící, zděný, nepodsklepený objekt, stojící v lokalitě zahrad, chat a rodinných domů na oploceném pozemku. Dispozičně je řešen jako 4+1 s příslušenstvím, je zde vstup, chodba, obytná hala, kuchyňský kout, 1x pokoj, koupelna, WC, schodiště, chodba v obytném podkroví a 2x pokoj. Celková užitná plocha domu je 120 m2.

Objekt je napojen na IS v obci, příslušenství tvoří přípojka plynu vč. regulátoru a HUP, přípojka vody vč. vodoměrné šachty a HUV, přípojka kanalizace, kanalizační jímka. Dům je zděné konstrukce se základy z betonových pasů s hydroizolací, zdivo tvárnicové (YTONG), strop dřevěný trámový se záklopem, jednoramenné schodiště kovové konstrukce s dřevěnými stupni, střecha dřevěné vazbové konstrukce, krytina pálená taška, provedení instalací a vybavení je standardní. Stavebně technický stav je hodnocen jako velmi dobrý.
Rodinný dům je v rozestavěném stavu a v současné době a vzhledem k nedokončenosti neslouží účelům bydlení, je však pro tento účel postaven.
Nemovitost je podle registru UIR-ADR Kooperativa pojišťovna, a.s. situována mimo záplavové území.

Venkovní úpravy tvoří zejména stavba venkovního bazénu s příslušenstvím, čistička, přepadová jímka, el. vyhřívání, protiproud, zpevněné plochy, opěrné zídky a oplocení zahrdy.

Pozemek je celkově oplocen, s trvalými ovocné porosty.

Log

Kontaktní osoba

Eva Jeřábková

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Kamenná dražba dobrovolná/veřejná
Typ Prázdná
Odhadní cena 2 101 500 Kč
Vyvolávací cena 1 891 350 Kč
Minimální hodnota příhozu 10 000 Kč
Dražební jistota 500 000 Kč
Termín konání 28.7.2011 10:20:00
Předpokládaný konec 28.7.2011 10:20:00
Stav upuštěno
Aktuální datum 12.5.2026 4:09:47