skip to main content

RD Frýdlant

dražba

RD Frýdlant | Podrobný popis

RD  je nepodsklepený, zděný, půdorysně se sestává ze dvou částí: do ulice je zřejmě původní část, která má podkroví (schodiště je v kuchyni), dále od silnice je druhá část, která je patrová s plochou střechou. Prostor mezi těmito stavbami je spojen chodbou, přízemní a obě části propojuje. V původní části je obývací pokoj a kuchyně, v podkroví potom dva zkosené pokoje a chodba. V zadní části je koupelna, WC, schodiště do patra, technická místnost s boilerem, garáž s dílnou a kotelnou (automatický kotel na uhlí). V patře jsou pokoje. Okna jsou plastová s dvojskly, fasáda je částečně zateplená, celkově jde o starší objekt s provedenými postupnými opravami či rekonstrukcemi, které ale nejsou zásadní či celkové. Vzhledem k tomu, že k ocenění nebyla předložena žádná dokumentace, byl objekt v rámci místního šetření přeměřen a naměřené hodnoty použity pro výpočet výsledné porovnávací hodnoty.

 

Katastrální/detailní popis

Předmětem elektronické dražby je soubor věcí nemovitých:

 

- pozemek p.č. 2586 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 130 m2

            Součástí je stavba: Frýdlant, č.p. 247, bydlení

            Stavba stojí na pozemku p.č.: 2586

- pozemek p.č. 2587 - zahrada, evidovaná výměra 126 m2, způsob ochrany - zemědělský půdní fond

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Liberecký kraj se sídlem v Liberci, KP Frýdlant, pro obec a k.ú. Frýdlant, na LV č. 320.

Log

Kontaktní osoba

Jarmila Matysová

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba opakovaná dobrovolná/veřejná
Stav Nevydraženo
Typ Nemovité věci > Domy
Odhadní cena 1 170 000 Kč
Vyvolávací cena 585 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Dražební jistota 150 000 Kč
Termín konání 4.10.2018 10:00:00
Předpokládaný konec 4.10.2018 11:00:00
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 11.5.2026 23:47:51

Dokumenty

Aktuální nabídka

dražba
...

Bytová jednotka 3+1, č. 240/1, na ulici Zámecká, v obci Náchod

Nejnižší podání: 3 607 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 08:00
dražba
...

Bytová jednotka 3+1, č. 240/2, na ulici Zámecká, v obci Náchod

Nejnižší podání: 3 607 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 08:00
dražba
...

Pozemek 2 274 m2 Svébohov, okres Šumperk

Nejnižší podání: 1 600 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 09:15
dražba
...

RD Olšovec, okres Přerov

Nejnižší podání: 2 990 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 13:00