skip to main content

RD Vracov u Kyjova

dražba

Katastrální/detailní popis

Jedná se o řadový, nepodsklepený objekt s jedním nadzemním podlažím s půdou pod sedlovou střechou. Vjezd do dvorní části domu, který je členitého půdorysu, je umožněn s ulice průjezdem. Za objektem se nachází zanedbaný dvůr se zemním sklepem a zahrada. Objekt byl dle získaných informací postaven v roce 1937, v roce 1979 byl částečně opravena zhruba před dvěma roky došlo k výměně původních oken do uliční části za plastová. Stavebně technický stav objektů je spíše zhoršený. Nemovitost je situována v zástavbě řadových rodinných domů. Přístup k objektu je umožněn po místní asfaltové komunikaci (ul. Starce). Nemovitost je tedy tvořena rodinným domem č.p. 989 na pozemku parc.č. 2465, vedlejší stavbou (kryje vchod do zemního sklepa), venkovními úpravami (oplocení, zemní sklep, zpevněné plochy, přípojky inženýrských sítí, studna), trvalými porosty a pozemky parc.č. 2465 a 2466. Je zde možnost napojení na veškeré IS.

Celková evidovaná plocha pozemků je celkem 996 m2.

Log

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Kamenná dražba dobrovolná/veřejná
Stav vydraženo
Cena vydražení 0 Kč
Typ Prázdná
Odhadní cena 1 050 000 Kč
Vyvolávací cena 735 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 10 000 Kč
Dražební jistota 200 000 Kč
Termín konání 6.11.2008 10:10:00
Předpokládaný konec 6.11.2008 10:10:00
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 11.5.2026 15:20:30

Dokumenty

Aktuální nabídka

dražba
...

Bytová jednotka 3+1, č. 240/1, na ulici Zámecká, v obci Náchod

Nejnižší podání: 3 607 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 08:00
dražba
...

Bytová jednotka 3+1, č. 240/2, na ulici Zámecká, v obci Náchod

Nejnižší podání: 3 607 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 08:00
dražba
...

Pozemek 2 274 m2 Svébohov, okres Šumperk

Nejnižší podání: 1 600 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 09:15
dražba
...

RD Olšovec, okres Přerov

Nejnižší podání: 2 990 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 13:00