skip to main content

Spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemku v k.ú. Studený u Kunratic, SSČK

dražba

Spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemku v k.ú. Studený u Kunratic, SSČK | Podrobný popis

Jedná se o spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 pozemku parc. č. St. 200 v k. ú. Studený u Kunratic, který je v katastru nemovitostí evidovaný jako stavební pozemek. Parcela má tvar lichoběžníka, nachází se zde listnaté stromy.

Pozemek je možné svým charakterem označit jako louku nebo trvalý travní porost.

Stavba bez čp/če, která je zapsaná v katastru nemovitostí, se na předmětném pozemku nenachází.



Katastrální/detailní popis

Předmětem  dražby  je  spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 na věci nemovité:

 

- pozemek p.č. St. 200 – zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 81 m2, způsob ochrany – rozsáhlé chráněné území

              Na pozemku stojí stavba: bez čp/če, jiná st., LV 459

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj se sídlem v Ústí nad Labem, KP Děčín, pro obec Kunratice a k.ú. Studený u Kunratic, na LV č. 479.





Log

Kontaktní osoba

Eva Jeřábková

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba dobrovolná/veřejná
Stav vydraženo
Cena vydražení 0 Kč
Typ Nemovité věci > Pozemky
Odhadní cena 770 Kč
Vyvolávací cena 770 Kč
Minimální hodnota příhozu 100 Kč
Aktuální příhoz {{ currentBid }} Kč
Dražební jistota 77 Kč
Termín konání 31.3.2020 11:20:00
Předpokládaný konec 31.3.2020 12:47:34
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 4.9.2026 5:04:11

Dokumenty


Aktuální nabídka

dražba
...

Byt B.4.3. č. 3791/75, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 4 290 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 10:00
výběrové řízení
...

Spoluvlastnický podíl id.1/12 na RD se zahradou v obci Svatý Jan pod Skalou – Sedlec


Uzavření nabídek: 10. 9. 2026, 11:00
dražba
...

Byt B.9.1. č. 3791/134, parkovací stání P20, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 7 700 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 10:30
dražba
...

Byt B.9.2. č. 3791/135, parkovací stání P23, ulice Lorencova, Zlín


Nejnižší podání: 5 245 000 Kč
Termín konání: 10. 9. 2026, 11:00
přímý prodej
...

Družstevní byt 3+1 Brno, Bohunice, ul.Rolnická


přímý prodej
...

Rodinný dům 3+1 Horní Bečva s terasou, saunou a garáží


dražba
...

D2 Znojmo - Neogotický zámek s projektem na hotel, restaurace a wellness


Nejnižší podání: 24 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:00
dražba
...

D3 Znojmo - Pozemky 1 375 m² u zámku a hlavní komunikace


Nejnižší podání: 4 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:20
dražba
...

D4 Znojmo - Pozemek 512 m² vedle čerpací stanice u hlavní komunikace


Nejnižší podání: 2 900 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 14:40
dražba
...

D5 Znojmo - Garáž č.e.432 v bezprostřední blízkosti zámku


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:00
dražba
...

D6 Znojmo - spoluvlastnický podíl id. 1/2 na řadové garáži v atraktivní lokalitě u zámku


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:20
dražba
...

D7 Znojmo - spoluvlastnický podíl id. 1/2 na řadové garáži v blízkosti zámku a hlavní komunikace


Nejnižší podání: 590 000 Kč
Termín konání: 16. 9. 2026, 15:40
Jak uspět a výhodně koupit

Jak uspět a výhodně koupit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup