skip to main content

UPUŠTĚNO_RD Lhota Komárov, obec Chuchelna okres Semily

dražba

POZOR, od dražby bylo upuštěno!

Jedná se o dvougenerační zděný rodinný dům 6+2, celý podsklepený, přízemní, s obytným podkrovím pod sedlovou střechou s garáží.

UPUŠTĚNO_RD Lhota Komárov, obec Chuchelna okres Semily | Podrobný popis

               Prohlídka nemovitosti byla provedena pouze zvenčí.

Jedná se o zděný dvougenerační rodinný dům s dispozicí 6+2 s garáží, postavený v roce 1985. Dům je celý podsklepený, přízemní s obytným podkrovím a sedlovou střechou. Dům je připojen na elektřinu, vodu a má vodu také z vlastní studny. Kanalizace je svedena do septiku, plyn v obci není zavedený. Topení je ústřední s kombinovaným kotlem na dřevo i elektřinu. Ohřev vody je pomocí elektrického bojleru. Nemovitost je zatížena věcným břemenem.

Katastrální/detailní popis

Předmětem elektronické dražby je soubor věcí nemovitých:

- pozemek p.č. St. 10/2 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 183 m2

             Součástí je stavba: Lhota, č.p. 16, rod.dům

             Stavba stojí na pozemku p.č.: St. 10/2

- pozemek p.č. 17/1 - trvalý travní porost, evidovaná výměra 2188 m2  - způsob ochrany - zemědělský půdní fond        

vše zapsáno v katastru nemovitostí Katastrální úřad pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Semily, pro obec Chuchelna, k.ú. Lhota Komárov na LV č. 139.

Zástavní práva, závazky

- věcné břemeno bytu doživotní, bezplatné dle smlouvy. Povinnost k: St. 10/2. Smlouva kupní, o zřízení věcného břemene – bezúplatná NZ-17/2004 ze dne 18.03.2004. Právní účinky vkladu práva ke dni 27.04.2004 pod zn. V-554/2004-608.

- věcné břemeno spoluužívání doživotní, bezplatné. Povinnost k Parcela: St. 10/2. Smlouva kupní, o zřízení věcného břemene – bezúplatná NZ-17/2004 ze dne 18.03.2004. Právní účinky vkladu práva ke dni 27.04.2004 pod zn. V-554/2004-608.

 

 Navrhovatel prohlašuje, že

- předmět dražby je  v současné době  užíván.

- mu není známo, zda je na předmětu dražby uzavřena nájemní smlouva.

- předmět dražby není pojištěn

 

Log

Kontaktní osoba

Klára Křížová

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba dobrovolná/veřejná
Typ Nemovité věci > Domy
Odhadní cena 1 815 000 Kč
Vyvolávací cena 1 270 500 Kč
Minimální hodnota příhozu 20 000 Kč
Dražební jistota 300 000 Kč
Termín konání 23.6.2020 09:30:00
Předpokládaný konec 23.6.2020 10:30:00
Stav upuštěno
Aktuální datum 12.5.2026 0:47:43