RD Radešín u Lipové, okres Ústí nad Labem

dražba

Jedná se o samostatný rodinný dům 5+1 s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím z roku 2006. Užitná plocha činí 354 m2, plocha pozemku činí 6 797 m2.

RD Radešín u Lipové, okres Ústí nad Labem | Podrobný popis

Jedná se o samostatný rodinný dům 5+1 s jedním nadzemním podlažím, postaven v roce 2006. V domě je vybudované obytné podkroví, není podsklepený. Orientace obytných prostor je na jih, východ. Koupelnové vybavení tvoří v jedné koupelně designová vana, umyvadlo, bidet, závěsné WC, v druhé koupelně j to pak sprcha, umyvadlo a závěsné WC. V domě jsou dýhované prosklené interiérové dveře, zárubně dveří jsou obložkové, vchodové dveře jsou bezpečnostní dřevěné. V kuchyni se nachází kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Na podlaze jsou položeny laminátové plovoucí podlahy a keramická dlažba. Mezi další vybavení patří krb. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V, dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, připojený na veřejnou kanalizaci, zemní plyn není zaveden. Řešení vytápění v domě: elektrokotel, krbová vložka a topná tělesa tvoří podlahové vytápění. V domě je pro ohřev vody instalován bojler. Na rozlehlém pozemku se nachází profesionálně založená zahrada s okrasnými dřevinami, dále ovocné dřeviny a okrasná skalka. Pozemek je oplocen zděným plotem z KB bloků a pletivem do ocelových sloupků. Sklon pozemku je mírně svažitý. Přístup k objektu bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování na vlastním pozemku. Součástí jsou tyto venkovní stavby: venkovní altán, zemní sklípek ve svahu, krytý bazén a zahradní jezírko v zadní části zahrady.

       - pozemek p. č. 151/4 evidovaná výměra 6 158 m2, zahrada, způsob ochrany – chráněná krajinná oblast – II.IV. zóna, zemědělský půdní fond

       - pozemek p. č. 151/23 evidovaná výměra 443 m2, zahrada, způsob ochrany – chráněná krajinná oblast – II.IV. zóna, zemědělský půdní fond

       - pozemek p. č. 151/27 evidovaná výměra 196 m2, zastavěná plocha a nádvoří, způsob ochrany – chráněná krajinná oblast II.-IV. zóna;

         Součástí je stavba: Radešín, č.p. 17, rod. dům,

         Stavba stojí na pozemku p. č.: 151/27

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, KP Ústí nad Labem, pro obec Chuderov a k.ú. Radešín u Lipové, na LV č. 103.

Zástavní práva, závazky

Věcné břemeno cesty a stezky. Oprávnění pro Parcela: 151/23, Parcela: 151/27, Parcela: 151/4. Povinnost k Parcela: 151/6, Parcela: 45/2. Vedeno pod zn.V-2354/2015-510.

Věcné břemeno (podle listiny) - právo související s rekonstrukcí rozvodné soustavy ÚL. Radešin - posílení kabel. vedení NN, nová OM pro RD právo ke stavbě Soustavy. Právo k umístění a provozování Soustavy. Právo neomezeného přístupu a příjezdu k Soustavě v souvislosti se zřizováním, provozem, opravami a údržbou. Právo odstraňovat a oklešťovat stromoví a jiné porosty ohrožující bezpečný a spolehlivý provoz v rozsahu dle geometrického plánu č. 111-313/2006. Oprávnění pro ČEZ Distribuce, a. s., Teplická 874/8, Děčín IV Podmokly, 40502 Děčín, RČ/IČO: 24729035. Povinnost k Parcela: 151/23, Parcela: 151/4. Vedeno pod zn. V-4075/2006-510 a pod zn. Z-9742/2010-510.

Upozornění na výzvu zapsanou v záznamu pro další řízení. Číslo řízení Vztah k ZDŘ-115/2017-510 Parcela: 151/27 a Parcela: 151/4.

Klára Křížová

Forma prodeje Elektronická dražba dobrovolná
Stav vydraženo
Cena vydražení 8 850 000 Kč
Typ Nemovité věci > Domy
Číslo účtu 4211125696/6800
Odhadní cena 8 500 000 Kč
Vyvolávací cena 7 800 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 20 000 Kč
Dražební jistota 1 000 000 Kč
Termín konání 24.6.2021 10:30:00
Předpokládaný konec 24.6.2021 11:30:00
Aktuální datum 20.4.2024 6:52:33