...

DRAŽEBNÍ REVUE

občasník společnosti PROKONZULTA, a.s.

...

Jsme rádi, že se všech „našich“ jedenáct javorů amurských má k světu

V roce 2020 jsme pomáhali s výsadbou stromků v Újezdě u Brna. V ulici U Hřiště, jsme dohromady vysadili jedenáct javorů amurských a přesně 17. října to už budou dva roky.  

...

DRAŽEBNÍ REVUE

občasník společnosti PROKONZULTA, a.s.

...

DRAŽEBNÍ REVUE

občasník společnosti PROKONZULTA, a.s.

...

DRAŽEBNÍ REVUE

občasník společnosti PROKONZULTA, a.s.

...

V charitativních aukcích věcí od sportovců bylo dosaženo 100 tisíc korun

Dne 13.4. byly ukončeny charitativní aukce, ve kterých se podařilo vybrat částku téměř sto tisíc korun. Tyto peníze poputují na pomoc ukrajinským dětem. Děkujeme všem sportovcům, kteří nám poskytli své věci a samozřejmě všem, kteří se aktivně do aukcí zapojili.

...

Charitativní aukce na pomoc dětem z Ukrajiny

V pátek 1. 4. 2022 spustíme na našem webu charitativní aukce podepsaných předmětů od významných českých sportovců. Aukce budou trvat celý příští týden, plánované ukončení je 13.4. ve 13 hodin. Celý jejich výtěžek pošleme na pomoc ukrajinským dětem. Podařilo se nám sehnat hodnotné exponáty pro fanoušky různých sportů s podpisy českých reprezentantů nebo ligových hráčů a je možné, že v průběhu aukcí budou ještě nějaké další předměty přidány. 

...

Garanční systém již oznámil výplatu náhrady z úschovních účtů od 16.3..

Praha, 16. března 2022 – Garanční systém začne dne 16. března 2022 prostřednictvím poboček Komerční banky, a.s. vyplácet náhrady za pohledávky z vkladů vedených na účtech advokátních úschov u Sberbank CZ, a.s., se sídlem U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5, IČ 25083325 (dále jen Sberbank CZ).

...

PROKONZULTA, a.s. darovala 15 000 Kč pro Charitní záchrannou síť

Charitní záchranná síť je projekt Diecézní charity Brno, který pomáhá lidem v nejvyšší nouzi a je tu pro každého, na jehož potřeby nereaguje systém stávajících sociálních služeb ani jiných institucí. 

...

Společnost PROKONZULTA podpořila setkání odborníků z oblasti insolvencí

V letošním roce společnost PPROKONZUKTA podpořila a také se zúčastnila dvou konferencí, kde se setkávají odborníci z oblasti insolvencí.  

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup