skip to main content

RD 7+2 s garáží a velkou zahradou, Zlín

Anglická aukce

Aukce na prodej prostorného rodinného domu s velkou zahradou, s krásnou polohou u lesa.

Dům je vhodný i pro zájemce, kteří potřebují skloubit bydlení a podnikání - za domem je přístavba dílny.

V přízemním bezbariérovém bytě lze ubytovat hosty, nebo lze využít například pro dvojgenerační bydlení.

Dvougenerační RD s garáží Zlín, k.ú. Lhotka u Zlína, ul. Chlum | Podrobný popis

Samostatně stojící dvojpodlažní rodinný dům 7+2 s garáží. Dům má navíc vybudované podkroví a nebytové prostory.  Příjezd je po zpevněné obecní cestě.

Vilka má krásnou polohu u lesa. Před domem je předzahrádka a vjezd pro auta, za domem je mírně svažitá oplocená zahrada, na kterou navazuje les.

Celková plocha pozemku je 1366 m2. Zastavěná plocha domu je dle evidence KN 149 m2.

Rodinný dům byl postaven v r. 1980 jako dvojgenerační -  v přízemí je vybudován bezbariérový byt. Vstup do domu je do dobře prosvětlené vstupní haly. Z haly je možno vstoupit do šatny, do bytu v přízemí,  do kotelny, do garáže nebo se po dřevěném stupňovitém schodišti prochází do patra. 

V přízemí se nachází samostatný bezbariérový byt 1+kk o podlahové ploše 50m2 s orientací do zahrady na východ. Tento byt zatím není stavebně dokončený. Je zde pokoj s krbem s přímým výstupem na terasu. Je již provedena příprava rozvodů na KL, vedle je koupelna a WC, kde je příprava na sprchový kout. Koupelna má vlastní větrání oknem a jsou již provedeny obklady. 

Základní dispozice části domu v 1.patře je  4+1 s lodžií. Po schodišti je vstup nejdříve do chodby a dále do obývacího pokoje s galerií, je zde kuchyně s komorou, jídelna s lodžií  do ulice, jídelna je průchozí do kuchyně i do  obývacího pokoje. Dále je zde rohová  ložnice rodičů, koupelna s vanou, dva dětské pokoje, WC, a ostatní prostory jako  schodiště, chodby, zádveří. V podkroví je z galerie vstup na půdu a pokoj pro hosty.

Podlahová plocha domu je 167,39 m2, celková užitná plocha vč. příslušenství je 323,12 m2.

Vzadu za domem se nachází přístavba prostorné dílny, která je propojena s rodinným domem přes garáž a má i vlastní vstup ze zezadu ze zahrady. Dílna je v současné době užívána jako sklad.  Ve spodní části zahrady je postavená hospodářská stavba.

Technické informace: V kotelně se nachází kotel na tuhá paliva, který vytápí celý dům. Ohřev vody je přes bojler - na elektrické vytápění i na kotel. Součástí kotelny je i zásobník na tuhá paliva - na uhlí i na dřevo.

V domě jsou zavedeny inženýrské sítě - elektřina 230/400V, voda z obecního vodovodu, napojení na veřejnou kanalizaci. Zemní plyn není zaveden, vytápění je kotlem na tuhá paliva, topná tělesa představují závěsné radiátory, ohřev vody bojlerem. 

Dům je v původním stavu, přízemní bytová jednotka je stavebně nedokončená. Více informací je uvedeno ve znaleckém posudku, který je k dispozici ke stažení na webových stránkách nebo jej lze vyžádat e-mailem. 

Jde o prodej formou nabídkového řízení - zájemce musí učinit písemnou nabídku ceny, a složit kauci. Minimální kupní cena je stanovena na 3.9 mil.Kč. Lhůta pro podání nabídek a složení kauce: 29.3.2024 do 12:00 hod.Katastrální/detailní popis

- pozemek p.č. 337/1, orná půda, evidovaná výměra 561 m2, způsob ochrany – zemědělský půdní fond

- pozemek p.č. 337/5, zahrada, evidovaná výměra 656 m2, způsob ochrany – zemědělský půdní fond

- pozemek p.č. 337/6, zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 149 m2

Součástí je stavba: Chlum, č.p. 29, rod. dům
Stavba stojí na pozemku p.č.: 337/6

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Zlínský kraj, Katastrální pracoviště Zlín, obec Zlín a katastrální území Lhotka u Zlína na LV 178.

Předmětem zprostředkovávaného prodeje jsou i veškeré součásti a příslušenství uvedených nemovitostí v rozsahu, v jakém je Zájemci užívali či byli oprávnění užívat, nezapsané v katastru nemovitostí, tj. zejména venkovní úpravy, trvalé porosty a přístavba dílny, která není zapsaná v katastru nemovitostí a nachází se na ploše původně navrhované terasy. Zástavní práva, závazky

Dům v současné době není užíván, ale je prováděna základní údržba.

Přístavba dílny na místě původně plánované terasy není zkolaudovaná a není zapsaná v evidenci katastru nemovitostí.

Jedním z prodávajících je insolvenční správce, zástavní práva insolvenčního dlužníka zanikají se zákona zpeněžením.

Log

Kontaktní osoba

Eva Jeřábková

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Anglická aukce
Typ Nemovité věci > Domy
Číslo účtu 123-7515350247/0100
Odhadní cena 8 418 000 Kč
Vyvolávací cena 3 900 000 Kč
Aukční jistota 250 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 10 000 Kč
Aktuální příhoz {{ currentBid }} Kč
Termín konání 30.3.2023 10:00:00
Předpokládaný konec 30.3.2023 11:00:00
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 29.5.2024 22:46:03

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup