RD Bezdědice, okres Mladá Boleslav

Anglická licitace

RD Bezdědice, okres Mladá Boleslav | Podrobný popis

Popis je proveden pouze na základě vnější prohlídky. Jedná se o dvoupodlažní, z menší části podsklepený, samostatný zděný rodinný dům se sedlovým krovem. Je situován na koncovém pozemku ve vnitřní části křižovatky obecní komunikace tvaru „Y”. Je celý zastavěn budovou, jejíž přední část včetně přistavěné vstupní verandy je již mimo něj a fakticky se nachází na obecním pozemku. RD postavený cca v roce v roce 1900 je převážně v původním stavu. V 70-tých letech min. stol. byla provedena přístavba vstupní verandy nad kterou terasa a později bylo modernizováno soc. zařízení a kuchyně. Dům je proveden převážně klasickou zděnou technologií s dřevěnými trámovými stropy s rákosovým podhledem, krov sedlový, krytina tašková, klempířské prvky z pozink. plechu - vše na pokraji životnosti. Dispozice : Vstupní veranda, byt 4+1 se soc. zařízením, garáž. Příslušenství - jímka, přípojky inž. sítí

Předmětem elektronické aukce je soubor věcí nemovitých:

- pozemek p.č. St. 61 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 146 m2,

                               Součástí je stavba: Bezdědice, č.p. 37, rod.dům

                               Stavba stojí na pozemku p.č.: St. 61

Vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, KP Mladá Boleslav, pro obec Bělá pod Bezdězem a k.ú. Bezdědice, na LV č. 70.

Lukáš Rychnovský

Forma prodeje Anglická licitace
Stav prodáno
Prodejní cena 0 Kč
Typ Nemovité věci > Domy
Odhadní cena 520 000 Kč
Vyvolávací cena 235 650 Kč
Aukční jistota 50 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Termín konání 7.4.2020 10:00:00
Předpokládaný konec 7.4.2020 11:07:27
Aktuální datum 30.1.2026 5:59:11

Aktuální nabídka

Anglická licitace
...

Podíl ⅓ na RD Zlín -Kudlov

Nejnižší podání: 1 510 000 Kč
Termín konání: 3. 2. 2026, 10:00
výběrové řízení
...

SPACE BET- obchodní podíl MISTOM s.r.o.

Uzavření nabídek: 6. 2. 2026, 11:00
výběrové řízení
...

SPACE BET- ochranné známky

dražba
...

Osobní automobil Škoda Superb 2.0 16v TDI kombi - RZ 6AM8408

Nejnižší podání: 25 000 Kč
Termín konání: 19. 2. 2026, 11:00
Anglická licitace
...

Spoluvlastnický podíl id. ⅓ na RD Brumovice, okres Břeclav

Nejnižší podání: 1 360 000 Kč
Termín konání: 25. 2. 2026, 10:00
dražba
...

Pozemky o výměře 1601 m2 a id. 1/2 rodinného domu Horní Poříčí u Letovic, okres Blansko

Nejnižší podání: 1 370 000 Kč
Termín konání: 26. 2. 2026, 10:00
dražba
...

RD Olšovec, okres Přerov

Nejnižší podání: 3 500 000 Kč
dražba
...

RD Suchdol u Konice, okres Prostějov

Nejnižší podání: 700 000 Kč
Termín konání: 3. 3. 2026, 10:00
dražba
...

Bytový dům s nebytovými prostory a přístavbou haly, Děčín

Nejnižší podání: 12 000 000 Kč
Termín konání: 5. 3. 2026, 10:00
dražba
...

Penzion Branná

Nejnižší podání: 3 420 000 Kč
Termín konání: 5. 3. 2026, 10:15
dražba
...

RD se zahradou Opařany, okres Tábor

Nejnižší podání: 3 300 000 Kč
Termín konání: 12. 3. 2026, 10:00
výběrové řízení
...

Budova s byty, obchodními a nebytovými prostory Písek, Velké náměstí

Uzavření nabídek: 12. 3. 2026, 11:00