RD Chotěboř, ul.Riegrova,okr. Havlíčkův Brod

Anglická aukce

RD Chotěboř, ul.Riegrova,okr. Havlíčkův Brod | Podrobný popis

Předmětem e-aukce je samostatně stojící rodinný dům 3+kk o 1 NP bez PP s půdou. Dům byl postaven zač. 19. století a nachází se v širším centru města, naproti zámeckému parku. Konstrukce je kamenná, tl. zdiva 80-90 cm, střecha sedlová s krytinou eternitovou a plechovou. Okna jsou dřevěná, dveře jsou dřevěné v ocelových zárubních, v koupelně je klasická vana, WC splachovací. V domě byly před pár lety provedeny nové rozvody elektro, jsou však již opět poškozeny, místy odstraněny. V domě je rozvod elektřiny, možnost napojení na veřejný rozvod vody na obecní kanalizaci, pravděpodobně i na plyn, provedení napojení nebylo zjištěno. Topení je řešeno lokálně na tuhá paliva, ohřev vody v domě není vyřešen. Dům je památkově chráněn. Jedná se o rodinný dům před celkovou rekonstrukcí.

Dispoziční řešení domu:

2x pokoj, pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, chodba

Předmětem elektronické aukce je soubor věcí nemovitých:

- pozemek p.č. 190 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 219 m2

             Součástí je stavba: Chotěboř, č.p. 403, rod. dům

             Stavba stojí na pozemku p.č.: 190

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro kraj Vysočinu se sídlem v Jihlavě, KP Havlíčkův Brod, pro obec a k.ú. Chotěboř, na LV č. 1884.

Jarmila Matysová

Forma prodeje Anglická aukce
Stav neprodáno
Typ Nemovité věci > Domy
Odhadní cena 220 000 Kč
Vyvolávací cena 150 000 Kč
Aukční jistota 50 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Termín konání 14.3.2017 10:15:00
Předpokládaný konec 14.3.2017 11:15:00
Aktuální datum 12.5.2024 14:34:36