RD Karle, okres Svitavy

Anglická licitace

RD Karle, okres Svitavy | Podrobný popis

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům 4+1, který byl postaven asi před 85 lety. Na konci 80. let minulého století byla na domě provedena modernizace - instalace, vybavení koupelny, kuchyně, obklady, výměna nášlapných vrstev podlahy. Dům je zděný, základy kamenné a betonové, strop v 1. NP dřevěný trámový s rovným podhledem obložen sádrovými obklady. Střecha je sedlová, krov dřevěný, krytina onduline. Okna jsou dřevěná dvojitá. Dveře jsou dřevěné hladké prosklené, zárubně kovové. Vnitřní obklady jsou v koupelně a toaletě. V kuchyni je obklad z PVC, kuchyňská linka obložena keramickými kachlemi. Podlahy jsou z cementového potěru, v předsíni a chodbě jsou kachle, v kuchyni a jídelně PVC, v obytných místnostech koberce, ve spíži je nerovná cementová podlaha. Kuchyň je vybavena elektrickým kombinovaným sporákem. V koupelně smaltovaná vana, umyvadlo, splachovací toaleta bez umyvadla. V domě je zavedena elektřina, připojení k vodovodní síti. Napojení na plynovod není možné. Vytápění je na pevná paliva v kotli, rozvod do radiátorů. Elektroinstalace je světelná i motorová. Ohřev teplé vody je bojlerem. Kanalizace do vlastní jímky. Na pozemcích se nachází kopaná studna o hl. 7 m. Rozbor vody není k dispozici, využívána pouze případně na zalévání zahrady. Zahrada je neudržována, zatravněna nesekanou trávou, dřeviny - smrk, túje. V roce 1997 byla nemovitost zaplavena do 10 cm 1. NP. Dům je ve špatném technickém stavu.

Dispozice rodinného domu:

1. NP - předsíň, chodba, spíž, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice s dětským pokojíkem, pokoj pro hosty, koupelna, toaleta

Půda - dřevěné schody v zadní části domu, z půdy je skladiště

Předmětem elektronické aukce  je soubor věcí nemovitých:

- pozemek p.č. St. 67 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 214 m2

      Součástí je stavba: Karle, č.p. 10, rod. dům

     Stavba stojí na pozemku p.č.: St. 67

- pozemek p.č. 214/1 - ostatní plocha, evidovaná výměra 1.066 m2, způsob využití - jiná plocha

- pozemek p.č. 216 - zahrada, evidovaná výměra 216 m2, způsob ochrany - zemědělský půdní fond

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Pardubický kraj se sídlem v Pardubicích, KP Svitavy, pro obec a k.ú. Karle, na LV č. 162.

Zástavní práva, závazky

Předmět e-aukce je v současné době užíván jeho vlastníkem - insolvenčním dlužníkem. Dle ust. § 285 odst. 2 IZ jsou dlužníci  povinni nemovitost vyklidit. Neučiní-li tak dobrovolně, může se vítěz e-aukce/nový vlastník domáhat vyklizení žalobou u soudu.

Eva Jeřábková

Forma prodeje Anglická licitace
Stav neprodáno
Typ Nemovité věci > Domy
Odhadní cena 490 000 Kč
Vyvolávací cena 199 000 Kč
Aukční jistota 30 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Termín konání 21.6.2016 09:40:00
Předpokládaný konec 21.6.2016 11:10:00
Aktuální datum 30.1.2026 9:18:59

Aktuální nabídka

Anglická licitace
...

Podíl ⅓ na RD Zlín -Kudlov

Nejnižší podání: 1 510 000 Kč
Termín konání: 3. 2. 2026, 10:00
výběrové řízení
...

SPACE BET- obchodní podíl MISTOM s.r.o.

Uzavření nabídek: 6. 2. 2026, 11:00
výběrové řízení
...

SPACE BET- ochranné známky

dražba
...

Osobní automobil Škoda Superb 2.0 16v TDI kombi - RZ 6AM8408

Nejnižší podání: 25 000 Kč
Termín konání: 19. 2. 2026, 11:00
Anglická licitace
...

Spoluvlastnický podíl id. ⅓ na RD Brumovice, okres Břeclav

Nejnižší podání: 1 360 000 Kč
Termín konání: 25. 2. 2026, 10:00
dražba
...

Pozemky o výměře 1601 m2 a id. 1/2 rodinného domu Horní Poříčí u Letovic, okres Blansko

Nejnižší podání: 1 370 000 Kč
Termín konání: 26. 2. 2026, 10:00
dražba
...

RD Olšovec, okres Přerov

Nejnižší podání: 3 500 000 Kč
dražba
...

RD Suchdol u Konice, okres Prostějov

Nejnižší podání: 700 000 Kč
Termín konání: 3. 3. 2026, 10:00
dražba
...

Bytový dům s nebytovými prostory a přístavbou haly, Děčín

Nejnižší podání: 12 000 000 Kč
Termín konání: 5. 3. 2026, 10:00
dražba
...

Penzion Branná

Nejnižší podání: 3 420 000 Kč
Termín konání: 5. 3. 2026, 10:15
dražba
...

RD se zahradou Opařany, okres Tábor

Nejnižší podání: 3 300 000 Kč
Termín konání: 12. 3. 2026, 10:00
výběrové řízení
...

Budova s byty, obchodními a nebytovými prostory Písek, Velké náměstí

Uzavření nabídek: 12. 3. 2026, 11:00