RD Vranovská Ves, okres Znojmo

Anglická aukce

RD Vranovská Ves, okres Znojmo | Podrobný popis

Rodinný dům je samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům nemá podsklepení, je zde půda. Objekt byl postaven počátkem 20. století, kolem roku 1905. V 70. letech byla provedena významnější modernizace objektu –  výměna oken, dveří, byla zbudována koupelna, vytápěcí soustava, přístavek před vchodem, v části objektu betonové podlahy. Objekt je smíšené konstrukce, stropy jsou z dřevěných trámů. Tvar střechy je sedlový, střešní krytina je tvořena pálenou taškou a klempířské prvky jsou plechové pozinkované. Objekt je dispozičně řešen jako 3+1. V domě se nachází zádveří o výměře 2,10 m2, chodba o výměře 17,70 m2, sklad o výměře 6,60 m2, pokoj o výměře 20,00 m2, koupelna o výměře 10,30 m2, WC o výměře 1,80 m2, komora o výměře 8,90 m2, kuchyně o výměře 15,30 m2, pokoj o výměře 27,40 m2, pokoj o výměře 20,10 m2. Podlahová plocha činí 130,20 m2 Jsou zde zdvojená dřevěná okna. Orientace obytných prostor je na severovýchod, jihovýchod. Koupelna je vybavena klasickou vanou a WC je vybaveno klasickou toaletou. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné, dřevěné prosklené, zárubně jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně tvoří kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. V obytných místnostech je laminátová plovoucí podlaha, koberce, v kuchyni je lino na prkenné podlaze, koupelna má na podlaze keramickou dlažbu a v chodbě je na podlaze teracová dlažba. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V. Objekt je napojen na studnu, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a zemní plyn není zaveden. V domě je topení řešeno ústředně kotlem na tuhá paliva a topná tělesa jsou závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen bojlerem. Stěny vykazují známky poškození – praskliny, trhliny, vlhkost, střecha domu je zastaralá, okna domu jsou zastaralá, podlahy v domě jsou zastaralé, vybavení v domě je zastaralé a rozvody jsou zastaralé. Rodinný dům je spíše v zanedbaném stavu. Na pozemku o celkové výměře 1275 m2, jsou mimo stavby rodinného domu i vedlejší stavby – hospodářský přístavek navazující na dům a stodola (obojí ve špatném stavu), dále jsou zde ovocné dřeviny a oplocení. Samotný pozemek je mírně svažitý. K objektu je přístup po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování  na vlastním pozemku.

Předmětem elektronické aukce je soubor věcí nemovitých:

- pozemek p.č. St. 25 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 885 m2

            Součástí je stavba: Vranovská Ves, č.p. 51, bydlení

            Stavba stojí na pozemku p.č.: St. 25

- pozemek p.č. 79/1 - zahrada, evidovaná výměra 378 m2, způsob ochrany - zemědělský půdní fond

- pozemek p.č. 79/2 - zahrada, evidovaná výměra 12 m2, způsob ochrany - zemědělský půdní fond

Vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj, KP Znojmo, pro obec a k.ú. Vranovská Ves, na LV 66.

Jarmila Matysová

Forma prodeje Anglická aukce
Stav prodáno
Prodejní cena 0 Kč
Typ Nemovité věci > Domy
Odhadní cena 1 050 000 Kč
Vyvolávací cena 1 050 000 Kč
Aukční jistota 150 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Termín konání 27.11.2019 10:00:00
Předpokládaný konec 27.11.2019 11:00:00
Aktuální datum 15.5.2024 17:34:25