Budova nedaleko centra Ostravy je na prodej v elektronické dražbě

 

Ve středu 10. června se uskuteční elektronická dražba, jejímž předmětem je administrativní budova v Ostravě Vítkovicích. Budova byla v minulosti využívána firmou BIOPROJECT s.r.o. k administrativním a okrajově k výzkumným účelům. Nyní je budova nevyužívaná a čeká na nového majitele.

 

Celý objekt prošel v posledních 10 letech kompletní rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavebně-technickém stavu, pravidelně udržován a bez viditelných vad a poškození. Budova je částečně podsklepená a sestává se ze dvou nadzemních podlaží a vybudovaného podkroví pod valbovou střechou. Jednotlivá podlaží obsahují několik kanceláří, kuchyňky, dámská a pánská WC a například i laboratoř či sklad. Díky své dispozici a výhodné poloze je budova vhodná jako sídlo větší firmy, sídlo několika menších firem nebo jako kancelářský objekt.

 

Elektronická dražba se uskuteční 10.6.2015 v 11:00 na webových stránkách www.prokonzulta.cz. Vyvolávací cena budovy je 9,94 mil. Kč, její hodnota dle znaleckého posudku je však téměř 11 mil. Kč. V případě zájmu o účast v elektronické dražbě je nejprve nutné složit dražební jistotu ve výši 1 mil. Kč.

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup