Bývalá pobočka pojišťovny v centru Mělníka je na prodej

 

Rozsáhlá administrativní budova s užitnou plochou téměř 5.300 m2 je na prodej v elektronické aukci. Budova v minulosti sloužila jako pobočka České pojišťovny, nyní je téměř rok nevyužívaná. Z komerčního hlediska však nabízí velký potenciál. Díky své dispozici a poloze v centru města je ideálním místem pro sídlo velké firmy či sídla více menších firem. Využití jistě nalezne i jako kancelářský či obchodní komplex a nabízí se i možnost přestavět budovu na rezidenční bydlení.

 

Budova má 3 nadzemní podlaží, kde se nachází kanceláře všech velikostí – od malých až po velké typu open space, dále přepážky, restaurace a obchod. Ke 3. podlaží patří také pochozí střecha, kterou lze využívat jako terasu. Dále budova disponuje ještě 1 podlaží, které je částečně zapuštěné do terénu. Zde se nachází garáže, sklady, přípravna restaurace, trafostanice a předávací stanice.

 

Kromě samotné budovy je předmětem aukce rovněž stávající vybavení, zejména kancelářský nábytek, gastronomické vybavení a zařízení restaurace.

 

Hodnota celé budovy včetně nemovitého majetku byla znalcem stanovena na 20.650.000 Kč. Vyvolávací cena v elektronické aukci však začíná téměř na polovině, konkrétně na částce 10.900.000 Kč, budovu tak lze získat za velmi výhodnou cenu. Jediným hodnotícím kritériem e-aukce je výše řádně a včas nabídnuté ceny. Elektronická aukce se bude konat již 14. kvěna od 9:00 na www.prokonzulta.cz. Podmínkou pro účast v aukci je složení aukční jistoty ve výši 1 mil. Kč.
 

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup