skip to main content

byt 3+1 Praha - Černý Most

dražba

Katastrální/detailní popis

Předmětná třípokojová bytová jednotka č. 876/21 se nachází v 8.NP v budově č.p. 876, 877, 878, 879 a 880 ve vchodě č.p. 876 (č.o. 1), ve kterém je umístěno celkem 23 bytových jednotek. Dům je podsklepený s 8.NP a plochou střechou, v 1.PP se nachází sklepy náležící k jednotlivým bytovým jednotkám. Bytový dům je součástí rozlehlého sídliště Černý Most v městské části Praha 14, které se nachází na severovýchodním okraji Prahy. Objekt je umístěn při ulici Breitcetlova, která je přístupná z hlavní třídy Chlumecká přes ulici Ocelkova. Parkování je možné na parkovištích před domem, ve vzdálenosti cca 600 m je stanice metra B – Černý Most.

K bytové jednotce náleží lodžie a sklepní kóje (nachází se v 1.PP objektu).
Podlahová plocha bytu je 78,12 m2. V této ploše je započítána plocha sklepa koeficientem 0,1.
Objekt pochází z období kolem roku 1990. Stavebně technický stav oceňované bytové jednotky odpovídá stáří a běžné údržbě.

Log

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Kamenná dražba dobrovolná/veřejná
Stav vydraženo
Cena vydražení 0 Kč
Typ Prázdná
Odhadní cena 2 850 000 Kč
Vyvolávací cena 1 995 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 10 000 Kč
Dražební jistota 550 000 Kč
Termín konání 6.11.2008 12:08:00
Předpokládaný konec 6.11.2008 12:08:00
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 12.5.2026 0:37:27