skip to main content

movitý majetek spol. ASKINO

dražba

Katastrální/detailní popis

Předmětem dražby je soubor věcí movitých::

  •  skladovací regály, dodavatel: Stow Česká republika, s.r.o., inventární čístl: H00032, H0106, HD00609
  •  vysokozdvižný vozík plynový, typ: TFG 16 AK, dodavatel: JUNGHEINRICH, s.r.o., výrobní číslo: MSG20 – 1380909819, inventární číslo: H00034
  •  vysokozdvižný vozík elektrický, typ: EJC10, dodavatel: JUNGHEINRICH, s.r.o., výrobní číslo: 90070603, inventární číslo: H00035
  •  sestava kancelářského nábytku, dodavatel: Goldfish, sestava 19 kusů, inventární číslo: H00036
  •  vysokozdvižný vozík, typ: R1.4 HYSTER, dodavatel: Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o., výrobní číslo: C435T06561F, inventární číslo: H0101
  •  vysokozdvižný vozík, typ: R1.4 HYSTER, dodavatel: Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o., výrobní číslo: C435T06753G, inventární číslo: H0105
  •  snímač dat, typ: terminál RF, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: TPMPA20BIB08
  •  snímač dat, typ: terminál RF, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: TPMPA20BE331
  •  snímač dat, typ: terminál RF, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: PH32AA9BB534
  •  snímač dat, typ: terminál RF, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: PH32AA97S925
  •  informační bannery (2ks) 3,5*5+3*sm, dodavatel: Akrylux, s.r.o., inventární číslo: H0109
  •  čistící stroj, typ: BD530EP, dodavatel: Inte-Karcher, s.r.o., výrobní číslo: 11273420013370, inventární číslo: H0112
  •  reklamní bannery (6ks), dodavatel: Akrylux, s.r.o., inventární číslo: H01113
  •  snímač dat, typ: MC3190G, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: TPMPA20BI19F, inventární číslo: H0115
  •  ocelová plošina Stow, dodavatel: Stow Česká republika s.r.o., inventární číslo: H0117
  •  snímač dat, typ: terminál RF, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: PH32AA97SE1E
  •  snímač dat, typ: terminál RF, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: PH32AA9BB940
  •  snímač dat, typ: terminál RF, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: PH32AA97S6E9
  •  regálová plošina Mezzastow, dodavatel: Stow Česká republika, s.r.o., inventární číslo: H0124
  •  snímač dat, typ: terminál RF, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: PH32AA97F5B4
  •  snímač dat, typ: terminál RF, dodavatel: CCV, s.r.o., výrobní číslo: PH32AA9BB6E2
  •  skladovací regály, typ: EP28/RGB146 Cheb, dodavatel: Kovo Cheb Real, s.r.o., inventární číslo: HD00566
  •  fax, typ: HP PSC2710, výrobní číslo: MY25SE20DG C8433 A, inventární číslo: HD00567
  •  paletový vozík nízkozdvižný, typ: OCR2002C, dodavatel: Kovo Cheb Real, s.r.o., výrobní číslo: 3728012, inventární číslo: HD00569
  •  počítač, typ: CPU Intel P4/3.2 včetně Win XP, výrobní číslo: E85-05020, inventární číslo: HD00593     
  •  počítač, typ: CPU Intel P4/3.2 včetně Win XP, výrobní číslo: F14706405111050644, inventární číslo: HD00594

 

Předmětem dražby jsou dále hromadné věci – zásoby zboží na skladě, které tvoří zejména různé druhy krmiva pro zvířata a různý sortiment chovatelských potřeb, vykazované v účetnictví zástavce na účtu 132.100 ke dni 30.12.2013 v celkové výši 23.186.000,- Kč.

Zástavní práva, závazky

Veškerá práva a závazky váznoucí na předmětu dražby, jsou zapsána v rejstříku zástav, který je k dispozici u dražebníka. Sepsal ho notář Mgr. Pavel Vavříček, běžné číslo zápisu 26877, právní důvod zástavního práva je zástavní smlouva, den vzniku zástavního práva 5.6.2013. Právní důvod zajišťované pohledávky je rámcová kupní smlouva, datum vzniku právního důvodu pohledávky je 3.1.2013.

Log

Kontaktní osoba

Josef Machů

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Kamenná dražba nedobrovolná/nucená
Stav vydraženo
Cena vydražení 0 Kč
Typ Movité věci > Vozidlo
Odhadní cena 25 000 000 Kč
Vyvolávací cena 12 500 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 100 000 Kč
Dražební jistota 2 000 000 Kč
Termín konání 4.4.2014 10:00:00
Předpokládaný konec 4.4.2014 10:00:00
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 12.5.2026 0:15:45