skip to main content

RD Suchohrdly u Miroslavi - Kunčík

dražba

RD Suchohrdly u Miroslavi - Kunčík | Podrobný popis

Jedná se o rozestavěný řadový rodinný dům 3+kk o jednom nadzemním podlaží, bez podzemního podlaží. Původní rodinný dům pochází z 20. let 20. stol. V roce 2008 byla započata kompletní rekonstrukce s rozšířením původního rodinného domu. Z původní stavby zůstaly pouze obvodové zdi. V současné době se rodinný dům nachází přibližně ve fázi hrubé stavby a většinu konstrukcí je třeba dokončit. Konstrukce domu je zděná, základy domu jsou betonové izolované. Tloušťka zdiva je 45 cm. Stropy domu chybí. Vnější omítky jsou vápenné, vnitřní omítky domu chybí. Střecha je sedlová, krytinu tvoří pálená taška. Klempířské prvky jsou plechové.

 

Dispoziční řešení domu:

Nachází se zde kuchyně s jídelnou, 2x pokoj, koupelna, WC, chodba, průjezd.

Okna v domě jsou plastová s dvojsklem. Nejsou vybavena žaluziemi. Okna obytných místností domu jsou orientována na severní stranu. Koupelna není vybavena, toaleta chybí. Interiérové dveře v domě chybí, zárubně dveří chybí. Vstupní dveře domu jsou dřevěné bez bezpečnostních prvků. Podlahy chybí. Dům je připojen k elektrické síti, je vybudovaná přípojka k obecnímu vodovodu - nepřipojeno a navíc je využívána studna na užitkovou vodu, splašky jsou svedeny do kanalizace, plynovod není zaveden. Systém vytápění chybí, topná tělesa chybí. Ohřev vody v domě zatím není řešen.
Jedná se o rozestavěný rodinný dům s nutností provedení dokončovacích prací pro uvedení domu do obyvatelného stavu. Rozestavěnost přibližně 50%. Na pozemku se nenachází žádné trvalé porosty.

Zastavěná plocha domu 120,81 m2.
 

Katastrální/detailní popis

Předmětem elektronické dražby je soubor nemovitého majetku:

 

- pozemek p.č. St. 149 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 197 m2

               Součástí je stavba: Suchohrdly u Miroslavi, č.p. 126, rod. dům

              Stavba stojí na pozemku p.č.: St. 149

 

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj se sídlem v Brně, KP Znojmo, pro obec a k.ú. Suchohrdly u Miroslavi, na LV č. 395.

 

Log

Kontaktní osoba

Lucie Vařeková

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Elektronická dražba dobrovolná/veřejná
Stav vydraženo
Cena vydražení 0 Kč
Typ Nemovité věci > Domy
Odhadní cena 550 000 Kč
Vyvolávací cena 275 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 5 000 Kč
Dražební jistota 50 000 Kč
Termín konání 1.3.2016 10:00:00
Předpokládaný konec 1.3.2016 11:10:10
Čas do konce již proběhlo
Aktuální datum 12.5.2026 10:15:12