skip to main content

Schwarzenberg - sklady

dražba

Katastrální/detailní popis

23.9.2010 Dražba se nebude konat z důvodu upuštění.

Dražba části areálu v německém Schwarzenbergu, poblíž centra.

Jedná se o hospodářskou dvoupodlažní budovu, využívanou v současné době jako sklad s vlastním pozemkem nepravidelného půdorysného tvaru.

Velikost pozemku činí 5 895 m2, je napojen na inženýrské sítě, tj. rozvody plynu, vody, kanalizační síť a má rovněž elektrickou přípojku 220/380V. Pozemek je zastavěn zhruba z 20-ti %. Dle platného územního plánu je veden jako průmyslová plocha.

Budova má dvě části. V přední části jsou dvě garážová vrata, zezadu přístavek.
Zbytek budovy je využíván jako sklad. Objekt není podsklepen.

Základy jsou betonové a kamenné, obvodové zdivo zděné tl.32cm, strop je ze železobetonu, střecha sedlová, krov dřevěný. Vápenné omítky, uvnitř hlazené. Dřevěné podlahy s gumovou krytinou. Okna částečně dřevěná, dveře jednoduché. Elektro přípojka 220/380V, dálkový přívod tepla.

Budova je ve špatném, až dezolátním stavu, zanedbaná údržba. V r. 2002 byla budova zasažena povodní, škody nebyly sanovány.

Log

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje Kamenná dražba dobrovolná/veřejná
Typ Prázdná
Odhadní cena 4 400 000 Kč
Vyvolávací cena 4 400 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 25 000 Kč
Dražební jistota 1 250 000 Kč
Termín konání 29.9.2010 11:00:00
Předpokládaný konec 29.9.2010 11:00:00
Stav upuštěno
Aktuální datum 11.5.2026 22:57:55

Dokumenty

Aktuální nabídka

dražba
...

Bytová jednotka 3+1, č. 240/1, na ulici Zámecká, v obci Náchod

Nejnižší podání: 3 607 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 08:00
dražba
...

Bytová jednotka 3+1, č. 240/2, na ulici Zámecká, v obci Náchod

Nejnižší podání: 3 607 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 08:00
dražba
...

Pozemek 2 274 m2 Svébohov, okres Šumperk

Nejnižší podání: 1 600 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 09:15
dražba
...

RD Olšovec, okres Přerov

Nejnižší podání: 2 990 000 Kč
Termín konání: 12. 5. 2026, 13:00