Oblast insolvence nám není cizí

 

Účastnili jsme se prvního ročníku Konference insolvence, která se konala 16. května roku 2014 v Konferenčním centru City v Praze. Prokonzulta, a.s. byla jedním z partnerů celé akce. Jednalo se o významnou konferenci pod záštitou ministryně spravedlnosti, prof. JUDr. Heleny Válkové, CSc.

 

Konference se celkem zúčastnilo kolem 150 akreditovaných účastníků z řad advokátů, investičních správců a členů akademické obce. Série přednášek na aktuální témata z insolvenční oblasti probíhala po celý den. Náš kolega Mgr. Bc. Josef Machů, který se konference účastnil, se vyjádřil následovně: "Jsem rád, že jsem se mohl takovéto jedinečné konference zúčastnit. Prohloubil jsem si dosavadní znalosti a ještě jsem se v debatách, které následovaly po přednášce, dozvěděl informace, jenž se mi budou hodit při řešení problémů s našimi klienty. I další podobné konference se velice rád zúčastním."

 

V posledních měsících se na naši společnost obrací čím dál více insolvenčních správců obzvláště v situacích, kdy potřebují zpeněžit nemovitý majetek a typicky využívané způsoby nefungují nebo jsou nevyhovující. A proto jsme rádi, že můžeme díky své účasti na Konferenci Insolvence 2014 přispět k zlepšení stávající situace v dané oblasti.


Více informací o Konferenci Insolvence naleznete na www.konferenceinsolvence.cz.

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup