skip to main content

Stavební pozemek, Jindřichov ve Slezsku, okres Bruntál

přímý prodej

Stavební pozemek, Jindřichov ve Slezsku, okres Bruntál | Podrobný popis

Nabízíme v aukci prodej stavebního pozemku o rozloze 631 m2, registrovaný v katastru nemovitostí Jindřichov ve Slezsku pod parcelou číslo 698. Na dosah hranice pozemku je elektřina, voda, plyn i kanalizace. Pozemek se nachází v malebné obci Jindřichov, která je součástí Moravskoslezského kraje. Díky své poloze v podhůří Jeseníků nabízí klidné a pohodlné bydlení,  nebo je ideálním místem k rekreaci, a to v krásné přírodě. Toto je skvělá příležitost pro všechny, kdo hledají ideální místo pro relaxaci, hobby zahradničení nebo pro stavbu svého vysněného domova. Pozemek je již volný k prodeji a neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo prohlídku.

Obec Jindřichov leží v údolí, které je mezi Rochovou, Karlovou a Pěnkavčí horou, z nichž je pěkný výhled do okolí. V obci je veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, pošta, restaurace, obchody, autobusová i vlaková doprava, lékař). Jindřichov  sousedí na severu s Polskem, na východě s Vysokou, na jihu s Liptaní, Třemešnou a Městem Albrechticemi a na západě s Janovem. Od města s rozšířenou působnosti Krnov je vzdálená 27 km, od okresního města Bruntálu 29,5 km a od krajského města Ostravy 72 km.Katastrální/detailní popis

- pozemek p. č. 698 – zahrada, evidovaná výměra 631 m2, způsob ochrany – zemědělský půdní fond

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Moravskoslezský kraj , Katastrální pracoviště Krnov, obec Jindřichov, katastrální území Jindřichov ve Slezsku na LV 891. 

Log

Kontaktní osoba

Jarmila Matysová

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje přímý prodej
Stav prodáno
Typ Nemovité věci > Pozemky
Číslo účtu 123-7512310207/0100
Minimální cena 1 Kč
Termín pro podání nabídek 3.4.2024
Kauce 25 000 Kč
Aktuální datum 29.5.2024 23:06:58

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup