Výrobně - skladovací areál na prodej v eAukci

 

V elektronické aukci si tentokrát zájemci mohou pořídit rozsáhlý výrobní a skladový areál v obci Dalovice, v těsné blízkosti Karlových Varů.

 

Základem areálu je výrobní a skladovací hala z 80. let 20. století s příslušenstvím. Celá hala včetně příslušenství prošly v minulých letech rekonstrukcemi a přístavbami, poslední rekonstrukce proběhla v roce 2012. Areál je napojen na elektřinu, obecní vodovod, kanalizaci a plyn a nachází se v lokalitě dalších výrobně – skladovacích objektů a prostor. Vzhledem k nedávné rekonstrukci je možné jej okamžitě variabilně využít, a to jak k jakékoliv výrobě, tak ke skladování.

 

Celková výměra pozemků v areálu je 9.321 m2 a celková zastavěná plocha činí 3.580 m2. Hodnota areálu byla znalcem stanovena na 25 mil. Kč. Vyvolávací cena v aukci však začíná již na polovině, konkrétně na částce 12,5 mil. Kč.

 

Elektronická aukce se uskuteční 29. července. Do té doby si mohou zájemci celý areál prohlédnout na prohlídce, která je naplánovaná na 22.7. V případě zájmu o účast v elektronické aukci je nutné složit aukční jistotu ve výší 1 mil. Kč, která se po skončení e-aukce neúspěšným uchazečům vrátí v plné výši.

 

Více informací a přihlášku k e-aukci naleznete na www.prokonzulta.cz.

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup