Zatím největší dražba tohoto roku v Brně budí velký zájem

Již 12. září se bude dražit nemovitost v Brně na ulici Koliště s vyvolávací cenou 72.000.000,-Kč. O prohlídky nemovitosti, které proběhly ve dnech 15.8.2013 a 22.8.2013 byl opravdu velký zájem, který překonal běžný počet zájemců podobných dražeb v tomto roce. Jedná se o památkově chráněnou budovu v centru města z roku 1903 s šesti nadzemními podlažími a rozsáhlými obchodními prostory v přízemí. V seznamu památek je budova od roku 1958.

„V tomto roce jde zatím o největší dražbu na jižní Moravě. Zájem o prohlídky nemovitosti šel do desítek lidí. Šlo o zvědavce, média, ale i o zástupce realitních kanceláří, investorů a developerů. Uvidíme, jak proběhne dražba samotná, ale podle prohlídek lze usuzovat na poměrně zajímavou událost.“ Sdělil Josef Machů ze společnosti Prokonzulta a.s., která má dražbu na starosti.

Dražba polyfunkčních objektů anebo bytových domů v takových částkách je v posledních letech v jihomoravském kraji spíše výjimkou. Pokud bude tedy budova na Kolišti vydražena, půjde o zatím největší dražbu tohoto roku.

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup