Objekt v Brně na prodej v elektronické dražbě

Obliba elektronických dražeb neustále roste. Tentokrát si zájemci touto formou prodeje mohou pořídit administrativní objekt v brněnských Židenicích.

Na prodej je třípatrová administrativní budova kdysi slavné společnosti Geodis s.r.o., která byla jedničkou v oblasti map. Klientům nabízela kompletní spektrum služeb v oblasti geodézie, katastru nemovitostí, fotogrammetrie a GIS, díky čemuž dodávali nejaktuálnější a vysoce přesné mapové podklady. Založena byla v roce 1990, v loňském roce se však bohužel ocitla v konkurzu.

Předmětem dražby jsou kromě samotné budovy i veškeré součásti a příslušenství nemovitosti, zejména venkovní úpravy, trvalé porosty a dále movité věci, které tvoří vybavení a zařízení. Jedná se zejména o kancelářský nábytek, kancelářskou, výpočetní a telekomunikační techniku s výjimkou počítačů, bílou techniku, drobné vybavení a zařízení, trezor a regálové vybavení. Hodnota celého souboru movitých a nemovitých věcí byla znalcem stanovena na 26.500.000 Kč. Vyvolávací cena v elektronické dražbě začíná již na částce 19.900.000 Kč.

Elektronická dražba se uskuteční 20. července 2016 v 9:00 na webu www.prokonzulta.cz. Do té doby si mohou zájemci celý objekt prohlédnout na prohlídkách, které se uskuteční 21. 6. a 13. 7. 2016 nebo mohou zasílat své dotazy přímo organizátorovi dražby, kterým je společnost PROKONZULTA, a.s. V případě zájmu o účast v elektronické dražbě je nutné složit dražební jistotu ve výší 1 mil. Kč, která se po skončení dražby neúspěšným uchazečům vrátí v plné výši.

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup