Slavná nižborská sklárna Rückl Crystal je na prodej ve výběrovém řízení

 

Podnik s dlouholetou tradicí, který je vyhlášen svými broušenými výrobky z olovnatého křišťálu, je na prodej ve výběrovém řízení, jehož organizaci má na starost dražební společnost PROKONZULTA, a.s.

 

Rückl Crystal provozuje sklárnu v Nižboru, která se zabývá výrobou, leptáním a broušením výrobků z křišťálového skla. Výrobky pocházející z této sklárny jsou známy po celém světě a  pro jejich vysokou kvalitu je firma vybírána i pro výrobu a dodávky oficiálních státních darů. Sklárna je orientovaná na zakázkovou výrobu, zboží vyváží do třiceti zemí světa. K významným zahraničním zákazníkům patří trhy Japonska, USA, země Blízkého a Středního východu, Ruské federace a Číny. V současné době i přes probíhající insolvenci závod pracuje v běžném provozu a i nadále zde pokračuje výroba.

 

Výběrové řízení bude ukončeno 11.3.2016, do té doby mohou zájemci zasílat své nabídky. Hodnota celého podniku byla znalcem odhadnuta na 62.011.000 Kč. Minimální cena není stanovena, ale pro účast ve výběrovém řízení je nutné složit kauci ve výši 10 mil. Kč, která se po skončení výběrového řízení vrátí neúspěšným uchazečům v plné výši.

 

Více informací o výběrovém řízení i samotném podniku naleznete na www.prokonzulta.cz.

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup