skip to main content

Rodinný dům 6+2 s garáží, Horoušany, okres Praha-východ

přímý prodej

Prostorný dům s krásnou zahradou v klidné obci Horoušánky, necelých 30 km od Prahy. Možnost rozdělní domu na dvě nezávislé bytové jednotky. 

Rodinný dům 6+2 s garáží, Horoušany, okres Praha-východ | Podrobný popis

V klidné obci Horoušánky u Prahy nabízíme ke koupi krásný a reprezentativní rodinný dům o dispozici 6+2 vč. prostorné zahrady a garáže s dílnou. Osloví Vás tato oáza klidu a pohodové atmosféry necelých 35 minut od Prahy? 

Popis domu: Užitná plocha domu je 329 m2. V přízemí domu se nachází prostorná hala se schodištěm, na kterou navazuje kuchyně s obývacím pokojem. Dominantou obývacího pokoje je zděný krb a velká francouzská okna, skrze které je možné projít přímo na venkovní terasu s přístřeškem. V přízemí se dále nachází druhá kuchyně, šatna, pokoj a dvě koupelny. Součást přízemí je také technická místnost a menší sklad. Koncepčně nabízí stavba rozdělení na dvě samostatné rezidenční jednotky. 

Schodiště ve vstupní hale propojuje přízemí s 2.NP. Nacházejí se zde 3 ložnice, pracovna, prostorná hala s balkonem, koupelna, a samostatná místnost s WC. Z haly je možný přístup do podkrovních prostor, určených pro skladování.  

Sítě: Elektro 230V, plyn, veřejná kanalizace

Vytápění: Ústřední, plynovým kotlem, v celém 1.NP podlahové vytápění

Ohřev vody: Plynový kotel se zásobníkem 

Přístup: Bezproblémový, přes obecní komunikaci. Vstup přes kovovou branku, vjezd zajištěn vraty na dálkové ovládání. 

Parkování: Možné ve vlastní garáži, i na vlastním pozemku. 

Zahrada o výměře 1757 m2 je pomyslně rozdělena na okrasnou a užitnou část. Okrasná část je zdobena mělkým zahradním jezírkem, okrasnými keři a dřevinami. Dále se na zahradě nachází útulný dětský domeček, houpačky a studna. Zadní část zahrady byla využívána pro kultivovaný drobný chov drůbeže, nacházejí se zde ovocné stromy, záhonky, ohniště a kout na kompost. Součástí venkovních prostor je zděná garáž pro jedno vozidlo, na kterou navazuje samostatná dílna. 

Objekt: Jedná se o přízemní, zděný, nepodsklepený rodinný dům 6+2. Střecha sedlová s polovalbami krytá betonovou taškou. Klempířské prvky měděné. Vnitřní omítky hladké, vápenné. Vnější fasáda zateplená. Okna a dveře dřevěné. Obklady keramické, dlažba dřevěné parkety a keramická dlažba. Pozemky leží v rovinném terénu a tvoří jednotný funkční celek. 

Lokalita: Dům se nachází v okrajové části obce Horoušany, v místní části s názvem Horoušánky, v řadové zástavbě jako samostatně stojící.

Vzdálenosti: 35 min do centra Prahy, Úvaly 7 min, Říčany 22 min, dálnice D11 (Praha - Jaroměř) 10 min 

Občanská vybavenost: V těsné blízkosti se realizuje stavba mateřské školky, v obci se nachází obchod, autobusová zastávka, restaurace. Bohatší občanskou vybavenost nabízejí přilehlé obce. 

UPOZORNĚNÍ: Na projev Vašeho vážného zájmu o koupi této nemovitosti, vyplňte prosím nabídkový list. Ten je volně ke stažení v přiložených dokumentech. 

UPOZORNĚNÍ: Na nemovitosti neváznou žádná zástavní ani jiná věcná práva, která by tuto nemovitost zatěžovala.

UPOZORNĚNÍ: část plotu vlastníka stojí na pozemku sousedního vlastníka, z tohoto důvodu byla po vzájemné dohodě obou stran, část plotu v délce cca 7,5 m odstraněna. Katastrální/detailní popis

- pozemek p. č. St. 353 – zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 226 m2

Součástí je stavba: Horoušánky, č.p. 100, rod.dům
Stavba stojí na pozemku p.č.: St. 353

- pozemek p. č. St. 354 – zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 44 m2

Součástí je stavba: bez čp/če, garáž
Stavba stojí na pozemku p.č.: St. 354

- pozemek p. č. 519/2 – zahrada, evidovaná výměra 1757 m2, způsob ochrany – zemědělský půdní fond

vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha-východ, obec Horoušany, katastrální území Horoušany na LV 495.

Log

Kontaktní osoba

Jan Slabák,

Adresa

Prohlídky

Forma prodeje přímý prodej
Typ Nemovité věci > Domy
Číslo účtu 123-8564930277/0100
Minimální cena 18 000 000 Kč
Kauce 1 000 000 Kč
Aktuální datum 25.6.2024 9:46:28

Jak uspět a vydražit

Jak uspět a vydražit

1. Registrovat se

2. Uhradit jistotu = vratnou kauci

3. Přihlásit se

Zobrazit správný postup